Барті стала переможницею Ролан Гаррос у жінок

У фінальному матчі австралійка в двох сетах легко здолала чешку Вондроушову

Барті стала переможницею Ролан Гаррос у жінок
© Twitter. Эшлі Барті

Австралійська тенісистка Ешлі Барті стала переможницею турніру Ролан Гаррос 2019. У фінальному матчі австралійка в двох сетах легко здолала чешку Маркету Вондроушову.

Ролан Гаррос 2019

Жінки. Фінал

Эшлі Барті (Австралія) – Маркета Вондроушова (Чехія) – 6:1, 6:3.

У понеділок Ешлі Барті стане 2-ю ракеткою світу, найбільш високорейтинговою австралійкою з часів Івонн Гулагонг-Коулі (6 грудня 1976 року).
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.06.2019 02:56
    0
    pass19, 09.06.2019 15:42
    На пути к финалу обыграны №72, 36, 69, 35, 14, 51, 38 Это одна из самых шаровых побед в турнире Большого шлема за последнее время))
    Можливо навіть в історії, але хто їм доктор??? Це не Барті проблема!!!! Вона просто обіграла всіх на своєму шляху. Радий за неї!! А ще зовсім недавно Ешлі взагалі забила на теніс і грала в крікет, здається
    pass19
      pass19, 09.06.2019 15:42
    +4
    На пути к финалу обыграны №72, 36, 69, 35, 14, 51, 38 Это одна из самых шаровых побед в турнире Большого шлема за последнее время))
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 07:31
    +4
    Загальний рівень жіногого теннісу став вище, але зірок, які б стопорили на шляху до фіналу таких, як Вондрушова, і навіть Барті, майжєе не лишилося. Ось і маємо. Шкода, що Еліна у цій ситуації все ніяк не знайде свій шанс
    dudigo78
      dudigo78, 08.06.2019 21:38
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Саме це мала зробити Еліна два роки тому, якби не клята психологія
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 08.06.2019 20:58
    +3
    Andrey Kuzma, 08.06.2019 19:28
    Гадкий крикенок в мужской шапке и с шлемом! Не будем показывать пальцем на остальных.
    Здесь не конкурс красоты заГадочный Вы наш!
    alex55
      alex55, 08.06.2019 19:46
    +6
    честно, желал победы Барти с 1/16. нравится манера игры.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 08.06.2019 19:28
    -12
    Гадкий крикенок в мужской шапке и с шлемом! Не будем показывать пальцем на остальных.
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 08.06.2019 19:27
    +9
    Очень рад за Эшли! Самый приятный игрок в Топе по психике и очень волевая девушка.
    VITASS
      VITASS, 08.06.2019 19:13
    +5
    эх Эля, Эля.. этот график был тебе по зубам
    Vladlen
      Vladlen, 08.06.2019 19:06
    +9
    Первая серьезная соперница и Вондроушова сдулась как мыльный пузырь. А Барти с заслуженной победой, год у нее получается феноменальным.
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 08.06.2019 19:27
    +9
    Очень рад за Эшли! Самый приятный игрок в Топе по психике и очень волевая девушка.
    Vladlen
      Vladlen, 08.06.2019 19:06
    +9
    Первая серьезная соперница и Вондроушова сдулась как мыльный пузырь. А Барти с заслуженной победой, год у нее получается феноменальным.
    alex55
      alex55, 08.06.2019 19:46
    +6
    честно, желал победы Барти с 1/16. нравится манера игры.
    dudigo78
      dudigo78, 08.06.2019 21:38
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Саме це мала зробити Еліна два роки тому, якби не клята психологія
    VITASS
      VITASS, 08.06.2019 19:13
    +5
    эх Эля, Эля.. этот график был тебе по зубам
    pass19
      pass19, 09.06.2019 15:42
    +4
    На пути к финалу обыграны №72, 36, 69, 35, 14, 51, 38 Это одна из самых шаровых побед в турнире Большого шлема за последнее время))
    vizuals
    online
      vizuals, 09.06.2019 07:31
    +4
    Загальний рівень жіногого теннісу став вище, але зірок, які б стопорили на шляху до фіналу таких, як Вондрушова, і навіть Барті, майжєе не лишилося. Ось і маємо. Шкода, що Еліна у цій ситуації все ніяк не знайде свій шанс
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 08.06.2019 20:58
    +3
    Andrey Kuzma, 08.06.2019 19:28
    Гадкий крикенок в мужской шапке и с шлемом! Не будем показывать пальцем на остальных.
    Здесь не конкурс красоты заГадочный Вы наш!
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.06.2019 02:56
    0
    pass19, 09.06.2019 15:42
    На пути к финалу обыграны №72, 36, 69, 35, 14, 51, 38 Это одна из самых шаровых побед в турнире Большого шлема за последнее время))
    Можливо навіть в історії, але хто їм доктор??? Це не Барті проблема!!!! Вона просто обіграла всіх на своєму шляху. Радий за неї!! А ще зовсім недавно Ешлі взагалі забила на теніс і грала в крікет, здається