Україна U-18 з боєм програла Аргентині і покинула чемпіонат світу 3х3

Українці відіграли 7-очкове відставання, але не дотиснули суперника

© ФБУ
Сьогодні в монгольському Улан-Баторі фінішує чемпіонат світу з баскетболу 3х3 (U-18).

У чвертьфіналі турніру збірна України U-18 зустрічалася з однолітками з Аргентини. Українці спочатку відпустили суперника в рахунку. Аргентинці мали чотири очки переваги протягом гри нарощували свою перевагу. За три хвилини до кінця зустрічі лідерство Аргентини досягло семи балів, але українці зуміли відігратися і навіть вийти вперед - 20:19. Але переможну атаку провести не вдалося, натомість українці сфолили, суперник реалізував два штрафних і здобув перемогу - 21:20.