ОФІЦІЙНО: Десна підписала Калитвинцева

Український футболіст уклав дворічний контракт з чернігівською командою

ОФІЦІЙНО: Десна підписала Калитвинцева
© ФК Десна. Владислав Калитвинцев
26-річний український півзахисник Владислав Калитвинцев став гравцем чернігівської «Десни».
 
Контракт з футболістом розрахований на два роки.
 
«Після закінчення сезону 2018/2019 я отримав статус вільного агента і практично відразу отримав кілька хороших пропозицій щодо продовження кар'єри. Але варіант з «Десною» був для мене в пріоритеті — перед командою ставлять серйозні завдання, в клубі хороші перспективи, і я сподіваюся, що стану важливою частиною чернігівської команди», — зазначив Калитвинцев.
 
У другій частині минулого сезону Калитвинцев виступав за «Арсенал-Київ». Всього за «канонірів» Калитвинцев провів 11 матчів в УПЛ, де забив один гол і віддав одну результативну передачу.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Десна

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    y-grec
      y-grec, 08.06.2019 12:08
    0
    Как показала практика, подбирать за ДК выброшенных на мороз игроков такой себе вариант
    Artyom_I
      Artyom_I, 07.06.2019 10:01
    0
    kylt_lichnosti, 06.06.2019 18:21
    Очень молодой и очень перспективный игрок. Динамо отпускает лучших!
    26 лет - ну оооочень молодой!
    dudigo78
      dudigo78, 06.06.2019 19:08
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    kylt_lichnosti, 06.06.2019 18:21
    Очень молодой и очень перспективный игрок. Динамо отпускает лучших!
    сподіваюсь це сказано з сарказмом? А так, то це ніяк не підсилення Десни, просто підписали для кількості
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 06.06.2019 18:21
    -1
    Очень молодой и очень перспективный игрок. Динамо отпускает лучших!
    dudigo78
      dudigo78, 06.06.2019 19:08
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    kylt_lichnosti, 06.06.2019 18:21
    Очень молодой и очень перспективный игрок. Динамо отпускает лучших!
    сподіваюсь це сказано з сарказмом? А так, то це ніяк не підсилення Десни, просто підписали для кількості
    y-grec
      y-grec, 08.06.2019 12:08
    0
    Как показала практика, подбирать за ДК выброшенных на мороз игроков такой себе вариант
    Artyom_I
      Artyom_I, 07.06.2019 10:01
    0
    kylt_lichnosti, 06.06.2019 18:21
    Очень молодой и очень перспективный игрок. Динамо отпускает лучших!
    26 лет - ну оооочень молодой!