Збірна України U-21 стала переможцем Меморіалу Лобановського 2019

У вирішальному поєдинку з рахунком 1:0 підопічні Ротаня обіграли Ізраїль

11363
2
УАФ. Збірна України U-21
Збірна України U-21 стала переможцем Меморіалу Лобановського 2019. У вирішальному поєдинку з рахунком 1:0 підопічні Руслана Ротаня обіграли однолітків з Ізраїлю U-21.

Єдиний гол в матчі забив на 72-й хвилині Михайло Мудрик, вінгер «Шахтаря», який знаходиться в оренді в «Арсеналі-Київ». На 38-й хвилині вилучення заробив Артем Козак, який також виступає за київський «Арсенал», і весь другий тайм українці грали в меншості.

Ця перемога для України U-21 стала лише другою за всю історію домашнього турніру. Меморіал з 2005 року проводиться щорічно в форматі турніру чотирьох молодіжних збірних. До 2019 року українці вигравали турнір одного разу, в 2009 році, коли в вирішальному поєдинку взяли верх над однолітками з Туреччини.

Нагадаємо, раніше Болгарія U-21 обіграла Кіпр U-21 в матчі за бронзу Меморіалу Лобановського.