Ролан Гаррос. Конта і Вондроушова поборються за місце у фіналі

У вівторок відбулися матчі 1/4 фіналу нижньої частини жіночій одиночній сітки

Ролан Гаррос. Конта і Вондроушова поборються за місце у фіналі
© Roland-Garros. Йоханна Конта
У вівторок, четвертого червня, відбулися матчі 1/4 фіналу Ролан Гаррос нижній частині жіночій одиночній сітки.
 
Відзначимо, що верхня частина сітки проведе свої поєдинки в середу.
 
Виліт Слоан Стівенс означає, що Еліна Світоліна не опуститься нижче поточної дев'ятої позиції в світовому рейтингу.
 
Ролан Гаррос. 1/4 фіналу
 
Слоан Стівенс (США) - Йоханна Конта (Великобританія) - 1:6, 4:6
Маркета Вондроушова (Чехія) - Петра Мартич (Хорватія) - 7:6(1), 7:5
 
Верхня частина сітки
Кіз - Барті
Халеп - Анісімова
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 05.06.2019 11:31
    +1
    Stanislav Matusevych, 04.06.2019 16:45
    Кто бы мог представить перед стартом турнира полуфинал Конта - Вондроушова/Мартич?
    Так ведь грунт. Немногие любят такое покрытие. Что говорить, если однодневка Остапенко смогла выиграть.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.06.2019 23:19
    +2
    Martin Riggs, 04.06.2019 20:15
    Анісімовій пощастило із жеребкуванням, не вірю в неї проти Халеп
    А уж насколько повезло со жребием и результатами самой Халеп! Весьма вероятно, что Анисимова повторит судьбу Святек.
    Martin Riggs
    online
      Martin Riggs, 04.06.2019 20:15
    +3
    MiddleGreek, 04.06.2019 19:09
    Ну, у Вондроушову на фінальних стадіях я міг повірити, але Конта, як так? Тут, в принципі, і Анісімова може вибити Халеп. Оце буде справжнім апсетом.
    Анісімовій пощастило із жеребкуванням, не вірю в неї проти Халеп
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 04.06.2019 19:09
    +1
    Ну, у Вондроушову на фінальних стадіях я міг повірити, але Конта, як так? Тут, в принципі, і Анісімова може вибити Халеп. Оце буде справжнім апсетом.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 04.06.2019 19:08
    0
    Stanislav Matusevych, 04.06.2019 16:45
    Кто бы мог представить перед стартом турнира полуфинал Конта - Вондроушова/Мартич?
    Как конта была очень сильной преденденткой на это, достаточно посмотреть ее выступления на грунте в этом году, маркета также очень сильна на этом турнире, после того как снялись кики и петра не вижу ничего сверхестевственого!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.06.2019 16:45
    +8
    Кто бы мог представить перед стартом турнира полуфинал Конта - Вондроушова/Мартич?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.06.2019 16:45
    +8
    Кто бы мог представить перед стартом турнира полуфинал Конта - Вондроушова/Мартич?
    Martin Riggs
    online
      Martin Riggs, 04.06.2019 20:15
    +3
    MiddleGreek, 04.06.2019 19:09
    Ну, у Вондроушову на фінальних стадіях я міг повірити, але Конта, як так? Тут, в принципі, і Анісімова може вибити Халеп. Оце буде справжнім апсетом.
    Анісімовій пощастило із жеребкуванням, не вірю в неї проти Халеп
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.06.2019 23:19
    +2
    Martin Riggs, 04.06.2019 20:15
    Анісімовій пощастило із жеребкуванням, не вірю в неї проти Халеп
    А уж насколько повезло со жребием и результатами самой Халеп! Весьма вероятно, что Анисимова повторит судьбу Святек.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 05.06.2019 11:31
    +1
    Stanislav Matusevych, 04.06.2019 16:45
    Кто бы мог представить перед стартом турнира полуфинал Конта - Вондроушова/Мартич?
    Так ведь грунт. Немногие любят такое покрытие. Что говорить, если однодневка Остапенко смогла выиграть.
    MiddleGreek
      MiddleGreek, 04.06.2019 19:09
    +1
    Ну, у Вондроушову на фінальних стадіях я міг повірити, але Конта, як так? Тут, в принципі, і Анісімова може вибити Халеп. Оце буде справжнім апсетом.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 04.06.2019 19:08
    0
    Stanislav Matusevych, 04.06.2019 16:45
    Кто бы мог представить перед стартом турнира полуфинал Конта - Вондроушова/Мартич?
    Как конта была очень сильной преденденткой на это, достаточно посмотреть ее выступления на грунте в этом году, маркета также очень сильна на этом турнире, после того как снялись кики и петра не вижу ничего сверхестевственого!