Українська тенісистка без шансів програла головній фаворитці турніру

8993
11
tennisua.org. Леся Цуренко
Друга ракетка України Леся Цуренко (№27 WTA) завершила виступи на Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу.

У матчі третього кола українка поступилася в двох сетах Сімоні Халеп з Румунії (№3 WTA).

Ролан Гаррос. Третє коло
Леся Цуренко (Україна) - Сімона Халеп (Румунія) - 2:6, 1:6

Шанси перед матчем у Лесі були, м'яко кажучи, невеликі. Не те щоб їх зовсім не було, але розгледіти їх крізь призму співвідношення сил було малореально. Почала Леся дуже потужно, намагаючись хоч якось передавити Халеп в розіграшах за рахунок гри на межі можливостей. Пару очок таким чином вдалося забрати, але дві подвійні помилки не дали виграти стартовий гейм. Румунка також напомиляємося на подачі і рахунок став 1:1. Ключовим моментом першого сету, а то і всього матчу став третій гейм, під час якого українка подала три подвійні поспіль. Таким чином, з перших 12-ти виграних очок Халеп п'ять були подвійними помилками Цуренко.

Далі Леся стала грати все гірше і гірше, аути ставали все глибше, очок зароблялося все менше. Сімоні нічого не залишалося окрім як довести без проблем сет до перемоги. В рідкісні моменти, як на сетболах і матчболах, Цуренко вдавалося нав'язати боротьбу, але дивідендів це не приносило. До кінця партії та й усього матчу Лесі ні разу не вдалося захистити свою подачу.

Другий сет картину на корті не змінив, все йшло до заслуженого поразки. Єдиною віддушиною став виграш одного гейму, так що обійшлося без «баранки». По ходу зустрічі українка ще взяла медичний тайм-аут, який абсолютно не змінив розстановку сил.

В онлайн-рейтингу Леся поки в топ-30, але відразу декілька тенісисток мають шанси її обійти. Єдине, що можна сказати напевно, це те, що поки що вона залишається другою ракеткою України.

У наступному раунді Халеп зіграє проти Моніки Пуїг (№59 WTA) або Іги Свьонтек (№104 WTA).