Бесєдін та Русин - в основі Динамо на останній матч сезону

Команда закриває сезон виїзним поєдинком

Бесєдін та Русин - в основі Динамо на останній матч сезону
© twitter.com/dynamokyiv

Сьогодні о 19:30 «Динамо» на виїзді закриє сезон матчем проти «Олександрії».

На останню гру сезону наставник киян Олександр Хацкевич поставив в старті двох форвардів.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Миколенко, Шепелев, Алібеков, Циганков, Де Пена, Русин, Бесєдін

В запасі: Рудько, Кравченко, Смирний, Гармаш, Шапаренко, Дуелунд.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 30.05.2019 19:07
    0
    «УАФ – М а ф і я!», 30.05.2019 18:57
    Сам не понимаю этого. Скорее бы уже физрука выгнали, тогда бы Дуэлунд получил место в основе. Я видел его игру за молодежную сборную Дании, за Мидтьюлланд. Он парень с мозгами!!
    Вот и я про то)
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 30.05.2019 18:57
    0
    Олександр Бондаренко, 30.05.2019 18:48
    Вот сволочь,игнорит молодого данца и все!
    Сам не понимаю этого. Скорее бы уже физрука выгнали, тогда бы Дуэлунд получил место в основе. Я видел его игру за молодежную сборную Дании, за Мидтьюлланд. Он парень с мозгами!!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 30.05.2019 18:54
    0
    Русин, Беседин...Переходом на схему в два напа, Хацкевич думает спасти себе тренерское кресло. Суркис увидит что такая тактика приносит успех, и тогда будет больше шансов на продление контракта...
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 30.05.2019 18:48
    +1
    Вот сволочь,игнорит молодого данца и все!
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 30.05.2019 18:48
    +1
    Вот сволочь,игнорит молодого данца и все!
    Олександр Бондаренко
      Олександр Бондаренко, 30.05.2019 19:07
    0
    «УАФ – М а ф і я!», 30.05.2019 18:57
    Сам не понимаю этого. Скорее бы уже физрука выгнали, тогда бы Дуэлунд получил место в основе. Я видел его игру за молодежную сборную Дании, за Мидтьюлланд. Он парень с мозгами!!
    Вот и я про то)
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 30.05.2019 18:57
    0
    Олександр Бондаренко, 30.05.2019 18:48
    Вот сволочь,игнорит молодого данца и все!
    Сам не понимаю этого. Скорее бы уже физрука выгнали, тогда бы Дуэлунд получил место в основе. Я видел его игру за молодежную сборную Дании, за Мидтьюлланд. Он парень с мозгами!!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 30.05.2019 18:54
    0
    Русин, Беседин...Переходом на схему в два напа, Хацкевич думает спасти себе тренерское кресло. Суркис увидит что такая тактика приносит успех, и тогда будет больше шансов на продление контракта...