Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «У нас в країні немає умов»

Український біатлоніст не збирається міняти спортивне громадянство

Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «У нас в країні немає умов»
© biathlon.com.ua. Дмитро Підручниий

Чемпіон світу Дмитро Підручний розповів про те, наскільки він матеріально забезпечений, і про можливість зміни спортивного громадянства:

- На життя грошей мені вистачає. На що не вистачає? Ну, жити на широку ногу: ні в чому собі не відмовляти, на нормальне житло, будинок, машину, яку я б хотів. Яка у мене машина? Своєї особистої немає. Де живу? Ні, ніхто мені не виділив житла, серйозно, міський голова поки не виділив. Живу я в маминій квартирі. Але на звичайні речі вистачає, не можу сказати, що я бідний, я нормально забезпечений.

- Ти не думав звалити? Ну хто б тобі щось сказав, це ж твоя кар'єра?
- А куди? Південна Корея? Там на пару тисяч більше матимеш зарплату, але тут твоя країна, я тут не останній номер в команді, у мене є, можна сказати, стабільна робота. У нас в країні немає умов, але ми все одно в основному тренуємося за кордоном. Відносно зарплати, то це в основному те, що ти собі заробиш на етапах Кубка світу. Це основна зарплата і, думаю, у інших країнах так само, - заявив Підручний.

Раніше він отримав звання заслуженого майстра спорту.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bogdan Skaskiv
      Bogdan Skaskiv, 27.06.2019 18:35
    0
    turist86, 28.05.2019 18:14
    "Ти не думав звалити?"
    Це триндець, куди котиться наша журналістика
    канал на Youtube не робить автора журналістом
    ser_nat
      ser_nat, 28.05.2019 23:19
    +2
    А что не так? Подскажите у американских спортсменов подготовка и содержание спортсменов за счет госсударства? И не бывает в нищих странах развитого спорта. Мы не Германия, и даже в Великобритании финансируют с казны не все виды спорта. Нет экономики, нет стадионов, бассейнов, катков.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 28.05.2019 18:21
    0
    turist86, 28.05.2019 18:14
    "Ти не думав звалити?"
    Це триндець, куди котиться наша журналістика
    Она уже давно прикатилась, увы. И отнюдь не только спортивная.
    turist86
    online
      turist86, 28.05.2019 18:14
    +3
    "Ти не думав звалити?"
    Це триндець, куди котиться наша журналістика
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 28.05.2019 14:35
    +1
    "...Касательно зарплаты, то это в основном то, что ты себе заработаешь на этапах Кубка мира. Это основная зарплата и, думаю, у других странах так же"
    РЕЗУЛЬТАТ - вот самый главный стимул для спортсмена.И это правильно.ПО результату и доходы.
    А то были всякие Алиевы и др. мажоры от футбола,которые ничего не выиграв возомнили себя небожителями...
    ser_nat
      ser_nat, 28.05.2019 13:16
    -1
    Купи квартиру, копи на машину. Можно до 35 стать на очередь в молодежный фонд и получить кредит. Просто так и скажи жду, может подарят. У нас в стране условий нет у многих учителей, врачей и т.д.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 28.05.2019 13:03
    +2
    Заголовок конечно... Так и в футболе можно писать "У нас в стране нет условий! Проводим сборы в Испании*
    turist86
    online
      turist86, 28.05.2019 18:14
    +3
    "Ти не думав звалити?"
    Це триндець, куди котиться наша журналістика
    ser_nat
      ser_nat, 28.05.2019 23:19
    +2
    А что не так? Подскажите у американских спортсменов подготовка и содержание спортсменов за счет госсударства? И не бывает в нищих странах развитого спорта. Мы не Германия, и даже в Великобритании финансируют с казны не все виды спорта. Нет экономики, нет стадионов, бассейнов, катков.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 28.05.2019 13:03
    +2
    Заголовок конечно... Так и в футболе можно писать "У нас в стране нет условий! Проводим сборы в Испании*
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 28.05.2019 14:35
    +1
    "...Касательно зарплаты, то это в основном то, что ты себе заработаешь на этапах Кубка мира. Это основная зарплата и, думаю, у других странах так же"
    РЕЗУЛЬТАТ - вот самый главный стимул для спортсмена.И это правильно.ПО результату и доходы.
    А то были всякие Алиевы и др. мажоры от футбола,которые ничего не выиграв возомнили себя небожителями...
    Bogdan Skaskiv
      Bogdan Skaskiv, 27.06.2019 18:35
    0
    turist86, 28.05.2019 18:14
    "Ти не думав звалити?"
    Це триндець, куди котиться наша журналістика
    канал на Youtube не робить автора журналістом
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 28.05.2019 18:21
    0
    turist86, 28.05.2019 18:14
    "Ти не думав звалити?"
    Це триндець, куди котиться наша журналістика
    Она уже давно прикатилась, увы. И отнюдь не только спортивная.