ФОТО. Брати Клички відкрили унікальний міст в центрі Києва

Пішохідно-велосипедний міст з'єднує парк Володимирська гірка з Аркою дружби народів

ФОТО. Брати Клички відкрили унікальний міст в центрі Києва
© Klitschko-brothers
Знамениті брати-боксери Віталій і Володимир Кличко в День Києва відкрили новий унікальний об'єкт в столиці України.

Пішохідно-велосипедний міст з'єднує парк Володимирська гірка з Аркою дружби народів.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Klitschko-brothers

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 30.05.2019 15:48
    0
    ГИНДИН!
    Вова Чертрогатый
      Вова Чертрогатый, 30.05.2019 13:04
    0
    кличко пид1р - мост сраный никому не нужный построил, зато возле метро харьковская, позняки, осокорки возле мостов, где могли быть парковки для авто, ну или парки - все застроил начисто... Теперь тачки стоят на сьездах с мостов в 2 ряда, для проезда 1 ряд остается...
    Romario777
      Romario777, 29.05.2019 09:07
    -1
    Ярчайшее событие в мире бокса - Братья Кличко открыли уникальный мост! Ура!
    igor-trener
      igor-trener, 27.05.2019 21:09
    +1
    спешка наших умельцев приводит к разным последствиям
    Т. Артём
      Т. Артём, 27.05.2019 12:44
    +2
    west-ukr5555, 27.05.2019 12:30
    Который уже треснул
    Сам по себе он треснуть не мог. Там стекло 1,5 тонны выдерживает. По кличко реально человек очень круто смотрится на посту мэра. Молодец.
    stopor2016
    stopor2016, 27.05.2019 12:43
    +2
    Кого ? И который из них?
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 27.05.2019 12:42
    +9
    west-ukr5555, 27.05.2019 12:30
    Который уже треснул
    который разбили, точнее сказать
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 27.05.2019 12:30
    -3
    Который уже треснул
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 27.05.2019 12:42
    +9
    west-ukr5555, 27.05.2019 12:30
    Который уже треснул
    который разбили, точнее сказать
    Т. Артём
      Т. Артём, 27.05.2019 12:44
    +2
    west-ukr5555, 27.05.2019 12:30
    Который уже треснул
    Сам по себе он треснуть не мог. Там стекло 1,5 тонны выдерживает. По кличко реально человек очень круто смотрится на посту мэра. Молодец.
    stopor2016
    stopor2016, 27.05.2019 12:43
    +2
    Кого ? И который из них?
    igor-trener
      igor-trener, 27.05.2019 21:09
    +1
    спешка наших умельцев приводит к разным последствиям
    Вова Чертрогатый