БЛАВАЦЬКИЙ: «По такій грі справедливим результатом була б нічия»

Наставник ФК «Львів» – про поразку від «Динамо»

БЛАВАЦЬКИЙ: «По такій грі справедливим результатом була б нічия»
© Динамо Київ від Шурика. Богдан Блавацький
Головний тренер ФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував поразку від київського «Динамо» (1:2) в 31-му турі української Прем'єр-ліги.
 
— Думаю, що сьогодні гра глядачам сподобалася. Хороший швидкісний матч, в якому було створено чимало гострих ситуацій, були забиті м'ячі. У першому таймі наша команда виглядала краще, ніж після перерви. Поки були сили. Не вистачало лише завершення при рахунку 1: 0. Могли забивати більше.
 
У другому таймі трохи перебудувалися після вимушеної заміни Парамонова, який отримав струс мозку. Заміни, на жаль, не підсилили нашу гру, а навіть її ослабили. Крім того, хлопці забули про установку при стандартних положеннях. У нас розписано, хто з ким грає. Правда, хлопці кажуть, що кутового, після якого був забитий м'яч в наші ворота, взагалі не було.
 
Подякував хлопцям за віддачу, за структуру гри. Навіть за рахунку 2:1 у нас був шанс уникнути поразки, коли Бурда вибив м'яч з порожніх воріт. В цілому, по такій грі, яка була сьогодні, справедливим результатом була б нічия.
 
— Ви залишитеся на своїй посаді після закінчення сезону? Кажуть, взагалі є питання щодо подальшого існування «Львова»...
— Питання не до мене, а до керівників клубу. Перспективи у цієї команди є. Ми показали сьогодні, що вміємо грати дисципліновано і вміємо створювати моменти. Трохи більше фарту, і могли б відвезти, як мінімум, нічию.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
      PFCLviv, 27.05.2019 07:23
    0
    іспанець і його асистент Пабло Вільяр Феррейра були відсутні на занятті "зелено-білих". Імовірно, Фабрі вже покинув команду після втрати очок у матчі з Олімпіком (3:3).
    =========
    Всьо черговий пастух втік від овечого стада!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:13
    -1
    ll_pogulianka_ll, 26.05.2019 23:49
    Та ні дядько-"недоверес" та справедливість поняття несумісні,справедливість вище,що ми і побачимо в майбутньому
    Оле! Ола! Ящишин - кусок гімна: мамка - шльондра, татко - бомжа, а синок - якась ху#ня!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:11
    -1
    ll_pogulianka_ll, 26.05.2019 23:49
    Та ні дядько-"недоверес" та справедливість поняття несумісні,справедливість вище,що ми і побачимо в майбутньому
    Сотня бомжар - бухе виття: КАЛпати Львів - якась ху#ня! )))
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:10
    -1
    ll_pogulianka_ll, 26.05.2019 23:49
    Та ні дядько-"недоверес" та справедливість поняття несумісні,справедливість вище,що ми і побачимо в майбутньому
    Вівцейоби, смокчіть х#й і п#здуйте назад в гори!!! Не ганьбіть славетне місто Львів!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:09
    -1
    Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:08
    Вівцейоби, смокчіть х#й!!!
    Це послання горцям-скотоложцям з зелено-білої помийки!))
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:08
    -1
    Вівцейоби, смокчіть х#й!!!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:07
    -1
    ll_pogulianka_ll, 26.05.2019 23:49
    Та ні дядько-"недоверес" та справедливість поняття несумісні,справедливість вище,що ми і побачимо в майбутньому
    Хуй сосати, Львів КАЛпати!)))
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 27.05.2019 03:07
    -1
    Yasher, 26.05.2019 21:09
    По игре один только Беседин обязан был забить покер.
    Що ти там хрюкаєш своєю свинячою мовою, смердючий ка.цапе??? Пиши по-нормальному, а то нічого незрозуміло.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 26.05.2019 23:49
    -2
    Та ні дядько-"недоверес" та справедливість поняття несумісні,справедливість вище,що ми і побачимо в майбутньому
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 26.05.2019 21:25
    +2
    А мне нравится Львов. И Динамо всегда очень тяжело с ними играть.
    Yasher
      Yasher, 26.05.2019 21:09
    -3
    По игре один только Беседин обязан был забить покер.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 26.05.2019 21:25
    +2
    А мне нравится Львов. И Динамо всегда очень тяжело с ними играть.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.05.2019 07:23
    0
    іспанець і його асистент Пабло Вільяр Феррейра були відсутні на занятті "зелено-білих". Імовірно, Фабрі вже покинув команду після втрати очок у матчі з Олімпіком (3:3).
    =========
    Всьо черговий пастух втік від овечого стада!