Бойко вибув на три тижні і не зіграє за збірну

Голкіпер київського «Динамо» отримав травму плеча

Бойко вибув на три тижні і не зіграє за збірну
© ФК Динамо Київ. Денис Бойко
Як повідомив на прес-конференції головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич, голкіпер київського клубу Денис Бойко отримав травму плеча, через яку пропустить три тижні. Наставник біло-блакитних сподівається, що воротар обійдеться без операції.
 
Бойко в числі трьох голкіперів був викликаний до табору збірної України на червневі матчі кваліфікації на Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу. Іншими воротарями національної команди є Андрій Пятов і Андрій Лунін.
 
Швидше за все, Андрію Шевченку доведеться викликати ще одного голкіпера, оскільки Лунін бере участь в чемпіонаті світу-2019 U-20 в Польщі.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Анатолий Власович
      Анатолий Власович, 27.05.2019 02:27
    -1
    Не восполнимая потеря.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 26.05.2019 23:48
    -1
    Ураааа! Лутше полечись!
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 26.05.2019 21:55
    -5
    serg, 26.05.2019 20:21
    потеря так себе. Пятов и Лунин закрывают полностью позицию вратаря
    Ляпов тоже в последнее время не фонтан, а у Лунина мало игровой практики, да и в молодёжной сборной, он щас нужней
    «УАФ – М а ф і я!»
      «УАФ – М а ф і я!», 26.05.2019 21:50
    -2
    Череда травм у игроков Динамо. Денис, скорейшего выздоровления!
    КуцТВ
      КуцТВ, 26.05.2019 21:49
    0
    скорее всего Никиту Шевченко или Худжамова.
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 26.05.2019 21:42
    +2
    А так сыграл бы?!
    Lion
      Lion, 26.05.2019 20:59
    +2
    Бойко выбыл на три недели и не сыграет за сборную.
    -----------------------
    А он что играл...
    Fangold
      Fangold, 26.05.2019 20:59
    +3
    Бляяя, Лунин нужен молодежке будет, если команда в 1/4 попадёт
    musuk
    musuk, 26.05.2019 20:45
    +7
    Не злорадствую, але це швидше плюс для збірної, ну "зашуганий" Бойко в збірній. Цікаво, кого тренерський штаб довикличе?
    serg
      serg, 26.05.2019 20:21
    +4
    потеря так себе. Пятов и Лунин закрывают полностью позицию вратаря
    musuk
    musuk, 26.05.2019 20:45
    +7
    Не злорадствую, але це швидше плюс для збірної, ну "зашуганий" Бойко в збірній. Цікаво, кого тренерський штаб довикличе?
    serg
      serg, 26.05.2019 20:21
    +4
    потеря так себе. Пятов и Лунин закрывают полностью позицию вратаря
    Fangold
      Fangold, 26.05.2019 20:59
    +3
    Бляяя, Лунин нужен молодежке будет, если команда в 1/4 попадёт
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 26.05.2019 21:42
    +2
    А так сыграл бы?!
    Lion
      Lion, 26.05.2019 20:59
    +2
    Бойко выбыл на три недели и не сыграет за сборную.
    -----------------------
    А он что играл...
    КуцТВ
      КуцТВ, 26.05.2019 21:49
    0
    скорее всего Никиту Шевченко или Худжамова.