Збірна України розпочала збір в Харкові перед матчами відбору Євро

Гравці починають збиратися в Харкові

Збірна України розпочала збір в Харкові перед матчами відбору Євро
© ffu.ua

Сьогодні збірна України з футболу розпочинає збір в Харкові перед матчами відбору Євро-2020 проти Сербії та Люксембургу.

Поки до Харкова приїхали ті, хто виступає в зарубіжних чемпіонатах: Іван Петряк, Мар'ян Швед, Роман Яремчук, Ігор Пластун, Василь Кравець та інші.

Увечері до збірної повинні приєднатися Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка та Роман Безус.

У найближчі дні під'їдуть інші футболісти, а ось гравці з УПЛ почнуть підготовку з національною командою 1-го червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    igor-trener
      igor-trener, 26.05.2019 00:17
    0
    rugby1970, 25.05.2019 18:39
    С радостью ПОЗДРАВЛЯЮ ПРЕКРАСНУЮ СБОРНУЮ УКРАИНЫ ПО ВОЛЕЙБОЛУ (ДЕВОЧКИ) С ПОБЕДОЙ НАД СЛОВАКИЕЙ В ЕВРОЛИГЕ: 3:0!!! Я понимаю, что здесь, конечно, интереснее шлюхи футболеров, футболеры-алкаши, всякие ярмоленки и коноплянки... Но...
    Тебя по тексту больше интересуют игроки чем волейбол.
    Радует что парни с мячом тебя раздражают ;)
    dgurkis
    online
      dgurkis, 25.05.2019 19:21
    -2
    J0e777, 25.05.2019 17:47
    Почему в Харькове?
    Футбольная столица!
    VIPsector1
      VIPsector1, 25.05.2019 19:11
    0
    Бизнес и ничего кроме. За сбор платит федерация. Кто больше откатит, тот и принимает.
    rugby1970
      rugby1970, 25.05.2019 18:39
    0
    С радостью ПОЗДРАВЛЯЮ ПРЕКРАСНУЮ СБОРНУЮ УКРАИНЫ ПО ВОЛЕЙБОЛУ (ДЕВОЧКИ) С ПОБЕДОЙ НАД СЛОВАКИЕЙ В ЕВРОЛИГЕ: 3:0!!! Я понимаю, что здесь, конечно, интереснее шлюхи футболеров, футболеры-алкаши, всякие ярмоленки и коноплянки... Но...
    J0e777
      J0e777, 25.05.2019 17:47
    -1
    Почему в Харькове?
    igor-trener
      igor-trener, 26.05.2019 00:17
    0
    rugby1970, 25.05.2019 18:39
    С радостью ПОЗДРАВЛЯЮ ПРЕКРАСНУЮ СБОРНУЮ УКРАИНЫ ПО ВОЛЕЙБОЛУ (ДЕВОЧКИ) С ПОБЕДОЙ НАД СЛОВАКИЕЙ В ЕВРОЛИГЕ: 3:0!!! Я понимаю, что здесь, конечно, интереснее шлюхи футболеров, футболеры-алкаши, всякие ярмоленки и коноплянки... Но...
    Тебя по тексту больше интересуют игроки чем волейбол.
    Радует что парни с мячом тебя раздражают ;)
    VIPsector1
      VIPsector1, 25.05.2019 19:11
    0
    Бизнес и ничего кроме. За сбор платит федерация. Кто больше откатит, тот и принимает.
    rugby1970
      rugby1970, 25.05.2019 18:39
    0
    С радостью ПОЗДРАВЛЯЮ ПРЕКРАСНУЮ СБОРНУЮ УКРАИНЫ ПО ВОЛЕЙБОЛУ (ДЕВОЧКИ) С ПОБЕДОЙ НАД СЛОВАКИЕЙ В ЕВРОЛИГЕ: 3:0!!! Я понимаю, что здесь, конечно, интереснее шлюхи футболеров, футболеры-алкаши, всякие ярмоленки и коноплянки... Но...