7

ЧС з хокею. Битва Латвії і Швеції, Великобританія вижила в еліті

Драматичні матчі на чемпіонаті світу з хокею

iihf.com

В останньому турі збірній Великобританії, яка програла всі матчі на турнірі, потрібно було тільки перемагати Францію, у якій в запасі був 1 набраний пункт.

Основний час завершився з рахунком 3:3, а в овертаймі Великобританія все ж здобула перемогу і зберегла місце в еліті. У обох збірних по 2 очка, але за особистими зустрічами британці залишаються.

В іншому, ще більш драматичному поєдинку, зійшлися Швеція і Латвія. Латишам для того, щоб зберігати шанси на плей-офф, потрібно було обов'язково перемагати в основний час. Не вийшло, але Латвія проявила великий характер. Команда поступалася 0:1, 1:2 і 3:4, проте в кінці зуміла зрівняти рахунок.

Втім, буквально на останній хвилині Швеція здобула перемогу 5:4 і вийшла в 1/4 фіналу.

Франція - Великобританія 3:4 (в овертаймі) (0:0, 3:2, 0:1, 0:1)

Швеція - Латвія 5:4 (1:0, 1:1, 3:3)

(12)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда