Рейтинг WTA. Світоліна опустилася на дев'яте місце

Наомі Осака залишилася першою, на другу позицію піднялася Кароліна Плішкова

Рейтинг WTA. Світоліна опустилася на дев'яте місце
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
Минулий тиждень пройшов на кортах Рима, який попередні два роки був успішним для першої ракетки України. На цей раз все сталося інакше і Еліна Світоліна втратила 900 очок в рейтингу, що призвело до втрати трьох позицій.
 
Уже вдруге за сезон «підібрала» за Еліною Кароліна Плішкова (раніше в Брісбені). Таким чином, чешка повернулася до трійки найкращих, де не була з жовтня 2017 року. Особистий рекорд на рахунку австралійки Ешлі Барті, вона вперше увійшла в топ-8, що дуже важливо перед жеребкуванням Ролан Гаррос.
 
Також відзначимо прогрес Йоханни Конти, тепер вона 26-я. Марія Саккарі додала 10 пунктів і тепер розташовується на 29-му місці.
 
Топ-10 рейтингу WTA
 

 
 
Що стосується інших українок, то є привід порадіти за Марту Костюк, яка маленькими кроками просувається в світовій класифікації. Можливо, основна сітка турніру в Страсбурзі допоможе їй зробити це швидше. Дар'я Лопатецька, яка достроково завершила сезон через травму, оновила особистий рекорд, але від цього не легше. Також в топ-300 повернулася Валерія Страхова. Всі інші або втратили, або залишилися при своїх.
 
Українки в топ-300 рейтингу WTA
 
 
У Чемпіонській гонці тільки одна зміна: Плішкова обійшла Осаку і тепер у нас чеське двовладдя. Еліні Світоліній на Ролан Гаррос потрібно надолужувати згаяне, інакше потім буде пізно.
 
Чемпіонська гонка
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WTA

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    lawer cohen
    lawer cohen, 21.05.2019 09:36
    +1
    Виктор Гужва, 20.05.2019 13:41
    Мемфис не вонючий африканец, а гваделупец из административной территории Франции в Карибском море. Он далеко не беден, он магистр. Он отлично теннисует, мандолинит, танцует теннис-данс со Свитолиной, смеется и поет. Делает ставку на выигрыш Свитолиной в первом раунде. Свитолина не Золушка из Роллан Гаросового полюшка.
    Вы говорите прям как Порошенко. Свитолина падкая на бабки? Не думаю. И запомните негр от и в Европе негр и ее важно откуда он родом. Если у них будут дети ей лутше на Украине не жить.
    kerch30
    online
      kerch30, 20.05.2019 13:47
    +7
    Хоронили ее, а она итоговий взяла. Так будет и с Парижем
    Виктор Гужва
      Виктор Гужва, 20.05.2019 13:41
    -1
    lawer cohen, 20.05.2019 13:07
    Я не понимаю почему меня минусуют, Свитолина красивая украинская девочка выходит с емигрантом из Африки который проживает во Франции. Вонючий негрило.... неужели родители не воспитали ее как надо....все кто минусуют согланыг чтобы ваши дочки с негром встречались? думайте.....те з Кривбасса
    Мемфис не вонючий африканец, а гваделупец из административной территории Франции в Карибском море. Он далеко не беден, он магистр. Он отлично теннисует, мандолинит, танцует теннис-данс со Свитолиной, смеется и поет. Делает ставку на выигрыш Свитолиной в первом раунде. Свитолина не Золушка из Роллан Гаросового полюшка.
    vit-2
      vit-2, 20.05.2019 13:33
    0
    Natam69, 20.05.2019 13:14
    Та нікуди Еліна не вилетить, та й нічого боятися топ 10. З ними якраз у Еліни все гаразд. Та й на Роланд Гаррос сіяних не 8, а більше.
    Сіяних на РГ то 32, але по сітці ТОП-2 між собою можуть зустрітися лише в фіналі, ТОП-4 в 1/2, ТОП-8 не раніше 1/4...
    Natam69
    Natam69, 20.05.2019 13:14
    +2
    Та нікуди Еліна не вилетить, та й нічого боятися топ 10. З ними якраз у Еліни все гаразд. Та й на Роланд Гаррос сіяних не 8, а більше.
    lawer cohen
    lawer cohen, 20.05.2019 13:07
    0
    Я не понимаю почему меня минусуют, Свитолина красивая украинская девочка выходит с емигрантом из Африки который проживает во Франции. Вонючий негрило.... неужели родители не воспитали ее как надо....все кто минусуют согланыг чтобы ваши дочки с негром встречались? думайте.....те з Кривбасса
    lawer cohen
    lawer cohen, 20.05.2019 12:32
    -2
    Свитолина негру и поглубже опускает с так что есть куда рости
    doktor09
      doktor09, 20.05.2019 12:30
    0
    Плохо, однако, Мемфис старается! Уволить без выходного пособия...
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 20.05.2019 12:07
    +7
    vit-2, 20.05.2019 11:55
    Не треба передчасно "ховати" Еліну. З Азаренко в порівнянні з Пермантьє було видно прогрес у набутті форми. Еліна багато сил у Римі залишала в попередні роки.
    На РГ свіженька і здорова Еля цілком може нарешті обновити свій рекорд на шлемах. Єдине, що місце за межами ТОП-8 це по сітці суперниця з з ТОП-10 вже в перших раундах, тому багато часу на розкачку і набуття форми вже не буде.
    Да многое будет зависеть от жребия, даже необязательно топ 10 там и из тридцатки можно нарваться будь здоров и даже дальше например Младенович(54)
    vit-2
      vit-2, 20.05.2019 11:55
    +2
    Не треба передчасно "ховати" Еліну. З Азаренко в порівнянні з Пермантьє було видно прогрес у набутті форми. Еліна багато сил у Римі залишала в попередні роки.
    На РГ свіженька і здорова Еля цілком може нарешті обновити свій рекорд на шлемах. Єдине, що місце за межами ТОП-8 це по сітці суперниця з з ТОП-10 вже в перших раундах, тому багато часу на розкачку і набуття форми вже не буде.
    Vladlen
      Vladlen, 20.05.2019 11:30
    +2
    Віталій Яценко, 20.05.2019 10:13
    Нажаль Еліна прямує до того, що вилетить з 10 вже скоро. Бо гри немає взагалі.
    Ну я бы не был таким категоричным, игру она уже начинает находить, после травмы это не так быстро делается, да, пока нет результата, но я думаю, что придет игра придут и победы, надо просто немного подождать.
    Артур Деменко
      Артур Деменко, 20.05.2019 11:28
    -1
    С такой игрой, топ 40 в конце сезона - успех
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 20.05.2019 10:13
    +4
    Нажаль Еліна прямує до того, що вилетить з 10 вже скоро. Бо гри немає взагалі.
    kerch30
    online
      kerch30, 20.05.2019 13:47
    +7
    Хоронили ее, а она итоговий взяла. Так будет и с Парижем
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 20.05.2019 12:07
    +7
    vit-2, 20.05.2019 11:55
    Не треба передчасно "ховати" Еліну. З Азаренко в порівнянні з Пермантьє було видно прогрес у набутті форми. Еліна багато сил у Римі залишала в попередні роки.
    На РГ свіженька і здорова Еля цілком може нарешті обновити свій рекорд на шлемах. Єдине, що місце за межами ТОП-8 це по сітці суперниця з з ТОП-10 вже в перших раундах, тому багато часу на розкачку і набуття форми вже не буде.
    Да многое будет зависеть от жребия, даже необязательно топ 10 там и из тридцатки можно нарваться будь здоров и даже дальше например Младенович(54)
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 20.05.2019 10:13
    +4
    Нажаль Еліна прямує до того, що вилетить з 10 вже скоро. Бо гри немає взагалі.
    Natam69
    Natam69, 20.05.2019 13:14
    +2
    Та нікуди Еліна не вилетить, та й нічого боятися топ 10. З ними якраз у Еліни все гаразд. Та й на Роланд Гаррос сіяних не 8, а більше.
    vit-2
      vit-2, 20.05.2019 11:55
    +2
    Не треба передчасно "ховати" Еліну. З Азаренко в порівнянні з Пермантьє було видно прогрес у набутті форми. Еліна багато сил у Римі залишала в попередні роки.
    На РГ свіженька і здорова Еля цілком може нарешті обновити свій рекорд на шлемах. Єдине, що місце за межами ТОП-8 це по сітці суперниця з з ТОП-10 вже в перших раундах, тому багато часу на розкачку і набуття форми вже не буде.
    Vladlen
      Vladlen, 20.05.2019 11:30
    +2
    Віталій Яценко, 20.05.2019 10:13
    Нажаль Еліна прямує до того, що вилетить з 10 вже скоро. Бо гри немає взагалі.
    Ну я бы не был таким категоричным, игру она уже начинает находить, после травмы это не так быстро делается, да, пока нет результата, но я думаю, что придет игра придут и победы, надо просто немного подождать.
    lawer cohen
    lawer cohen, 21.05.2019 09:36
    +1
    Виктор Гужва, 20.05.2019 13:41
    Мемфис не вонючий африканец, а гваделупец из административной территории Франции в Карибском море. Он далеко не беден, он магистр. Он отлично теннисует, мандолинит, танцует теннис-данс со Свитолиной, смеется и поет. Делает ставку на выигрыш Свитолиной в первом раунде. Свитолина не Золушка из Роллан Гаросового полюшка.
    Вы говорите прям как Порошенко. Свитолина падкая на бабки? Не думаю. И запомните негр от и в Европе негр и ее важно откуда он родом. Если у них будут дети ей лутше на Украине не жить.
    vit-2
      vit-2, 20.05.2019 13:33
    0
    Natam69, 20.05.2019 13:14
    Та нікуди Еліна не вилетить, та й нічого боятися топ 10. З ними якраз у Еліни все гаразд. Та й на Роланд Гаррос сіяних не 8, а більше.
    Сіяних на РГ то 32, але по сітці ТОП-2 між собою можуть зустрітися лише в фіналі, ТОП-4 в 1/2, ТОП-8 не раніше 1/4...
    lawer cohen
    lawer cohen, 20.05.2019 13:07
    0
    Я не понимаю почему меня минусуют, Свитолина красивая украинская девочка выходит с емигрантом из Африки который проживает во Франции. Вонючий негрило.... неужели родители не воспитали ее как надо....все кто минусуют согланыг чтобы ваши дочки с негром встречались? думайте.....те з Кривбасса
    doktor09