Збірна України завоювала 6 медалей в останній день ЧЄ з самбо

Дебютний «золотий» титул завоювала Анна Антікало

2153
1
Sport.ua. Анна Антікало

У неділю в іспанському Хіхоні завершився чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо. У третій змагальний день українська команда поповнила скарбничку 6 нагородами - 1 золотою, 2 срібними і 3 бронзовими. А в сумі наші спортсмени вибороли 20 медалей (4 - 6 - 10). Це - другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць. У командному ж заліку кубки за друге місце отримали жіноча збірна і збірна з бойового самбо.

19 травня приємно порадувала Анна Антікало з Миколаєва в категорії до 68 кілограмів. Вона впевнено пройшла шлях до фіналу, де больовим прийомом перемогла білоруську Ольгу Намазова.

У суперважкій вазі у жінок (понад 80 кг) Анастасія Сапсай в дуже важкому поєдинку з грузинкою Ніно Кебадзе, на жаль, поступилася за балами - 2: 4. Спортсменка з Черкас в цей раз завоювала «срібло», а рік тому в Афінах вона здобула «золото».

Ще в одному бою за головний титул Петро Давиденко у вазі до 90 кг з бойового самбо програв росіянину Єгорову.

Бронзові нагороди - в активі Христини Бондар (до 56 кг, Одеська область), Віталія Добрянського (до 52 кг, бойовий розділ, Житомирська область) і Бачукі Багішвілі (до 68 кг, бойовий розділ, Харківська область).

Країни, представники яких стали чемпіонами: Росія (16 - 4 - 2), Україна (4 - 6 - 10), Грузія (3 - 2 - 2), Білорусія (1 - 5 - 6), Вірменія (1 - 4 - 2 ), Румунія (1 - 1 - 0), Франція (1 - 0 - 3).

Наступний важливий старт у другій половині червня - ІІ Європейські ігри в Мінську, які проходять під патронатом Європейських олімпійських комітетів.

(4)

Феєрія новачка. Шахтар у Києві ефектно розібрався з Чорноморцем
Футбол | 01 травня 2024, 15:01 30

Марлон Гомес оформив одразу три голи в першому матчі в стартовому складі за донецький клуб