Рафаель Надаль - Новак Джокович. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу на турнірі в Римі

Рафаель Надаль - Новак Джокович. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© ATP
У неділю, 19 травня, на грунтовому Мастерсі в Римі відбудеться фінал у чоловіків.
 
Поєдинок Новак Джокович - Рафаель Надаль почнеться о 17:00 за Києвом.
 
Восьмиразовий чемпіон турніру в Римі Надаль змагатиметься проти чотириразового переможця італійського Мастерса Джоковича в п'ятому спільному фіналі Відкритого чемпіонату Італії. Рахунок рівний 2:2.
 
Загальний рахунок протистоянь Джоковича і Надаля 28-25 на користь серба, на грунті Рафа впевнено веде 16-7.
 
Нагадаємо, що у Надаля і Джоковича по 33 виграних Мастерса, більше немає ні у кого. Для іспанця це буде 50-а участь в фінальному матчі турніру даної категорії, для серба - 49-а.
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 19.05.2019 20:04
    +1
    Stanislav Matusevych, 19.05.2019 19:40
    Странно, что три сета понадобилось. Джокер тяжело выглядел весь турнир. Фактически получился разгром, конечно.
    Но особенно ярко он разбил ракетку!
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 19.05.2019 19:43
    +3
    Да! Давно так никто не тянул Ноле! Даже не припомню когда его ,,обнуляли.,, РАФА, бравОООООООООО!Ты великий МАСТЕР! Здоровья тебе.Ждем очереднойРГ!
    Senator
      Senator, 19.05.2019 19:43
    +3
    Король грунта - есть Король. Если не травмы, то на грунте Надаля никто не обыграет...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.05.2019 19:40
    +2
    Странно, что три сета понадобилось. Джокер тяжело выглядел весь турнир. Фактически получился разгром, конечно.
    Hottabych
      Hottabych, 19.05.2019 19:39
    +1
    Надаля с Победой Джокеру двойка за игру.
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 19.05.2019 19:43
    +3
    Да! Давно так никто не тянул Ноле! Даже не припомню когда его ,,обнуляли.,, РАФА, бравОООООООООО!Ты великий МАСТЕР! Здоровья тебе.Ждем очереднойРГ!
    Senator
      Senator, 19.05.2019 19:43
    +3
    Король грунта - есть Король. Если не травмы, то на грунте Надаля никто не обыграет...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 19.05.2019 19:40
    +2
    Странно, что три сета понадобилось. Джокер тяжело выглядел весь турнир. Фактически получился разгром, конечно.
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 19.05.2019 20:04
    +1
    Stanislav Matusevych, 19.05.2019 19:40
    Странно, что три сета понадобилось. Джокер тяжело выглядел весь турнир. Фактически получился разгром, конечно.
    Но особенно ярко он разбил ракетку!
    Hottabych
    online
      Hottabych, 19.05.2019 19:39
    +1
    Надаля с Победой Джокеру двойка за игру.