Компані залишає Манчестер Сіті

33-річний бельгієць виступав за клуб протягом 11 років

Компані залишає Манчестер Сіті
© Манчестер Сіті. Венсан Компані
Захисник і капітан «Манчестер Сіті» Венсан Компані залишає англійський клуб.
 
Фінал Кубка Англії проти «Уотфорда» (6:0) став останнім матчем для 33-річного бельгійця в складі «городян».
 
33-річний бельгієць перейшов в «Манчестер Сіті» з «Гамбурга» в 2008 році і виступав за клуб протягом 11 років.
 
У стані «небесно-блакитних» Компані чотири рази ставав чемпіоном Англії, а також вигравав чотири Кубка ліги і два Кубка Англії. У сезоні 2011/12 був визнаний кращим гравцем року.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Манчестер Сіті

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Senator
      Senator, 19.05.2019 14:14
    +2
    Согласен. Травмы, да ещё и в таком возрасте....лучше уж на родину
    Вадим Луцковский
      Вадим Луцковский, 19.05.2019 13:40
    +2
    UKRAINE FAN, 19.05.2019 12:30
    Фактически принес победу в АПЛ и на выход! Лучше бы "звезду" 1/4 лч Ляпорта отправили!
    почему ты думаешь, что его выдворили, а не он сам ушел?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.05.2019 12:30
    +3
    Фактически принес победу в АПЛ и на выход! Лучше бы "звезду" 1/4 лч Ляпорта отправили!
    vit-2
      vit-2, 19.05.2019 11:56
    +4
    Спасибі Компані за все, але це правильне рішення: капітан має зіграти 50+ матчів за сезон і вести партнерів за собою. На жаль травми і вік зіграли не на користь Венсана.
    vit-2
      vit-2, 19.05.2019 11:56
    +4
    Спасибі Компані за все, але це правильне рішення: капітан має зіграти 50+ матчів за сезон і вести партнерів за собою. На жаль травми і вік зіграли не на користь Венсана.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.05.2019 12:30
    +3
    Фактически принес победу в АПЛ и на выход! Лучше бы "звезду" 1/4 лч Ляпорта отправили!
    Senator
      Senator, 19.05.2019 14:14
    +2
    Согласен. Травмы, да ещё и в таком возрасте....лучше уж на родину
    Вадим Луцковский
      Вадим Луцковский, 19.05.2019 13:40
    +2
    UKRAINE FAN, 19.05.2019 12:30
    Фактически принес победу в АПЛ и на выход! Лучше бы "звезду" 1/4 лч Ляпорта отправили!
    почему ты думаешь, что его выдворили, а не он сам ушел?