3

ЧС з хокею. Швеція в напруженому матчі обіграла Швейцарію

Якісний хокей в битві торішніх фіналістів

iihf.com

На груповому етапі чемпіонату світу з хокею не так вже й багато матчів рівних суперників, і битва фіналістів минулого року Швеції і Швейцарії обіцяла бути цікавою. Так і вийшло.

Першими в своєму стилі забили швейцарці, які реалізували контратаку. При рівній грі Швеція відігралася в кінці періоду. У другій 20-хвилинці здорово себе проявив форвард Вільям Нюландер, що бореться за звання кращого бомбардира турніру. Швед забив гол і зробив асист. Між цими голами Швейцарія забила силами Дженацці, і знову зробила це в контратаці.

Фірмовий хокей минулого року все ще продовжує приносити команді успіх.

В середині третього періоду Швейцарія зуміла зрівняти рахунок, але шведи знову швидко вийшли вперед. Швидкий відрив Нюландер завершив Екман-Ларссон.

В кінці Швейцарія непогано навалилася на ворота Лундквіста, проте рахунок не змінився. 4:3, обидві команди мають по 12 очок.

Швеція - Швейцарія 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Шайби: 4:09 Андрігетто (Хаас) - 0:1, 18:44 Веннберг (Клінгберг) - 1:1, 25:20 Нюландер (Хорнквіст, Ларссон) - 2:1, 27:58 Дженацці (Йосі, Берра) - 2:2, 28:28 Густафссон (Нюландер) - 3:2, 50:27 Хаас (Шерві, Бертчі) - 3:3, 51:47 Екман-Ларссон (Нюландер, Веннберг) - 4:3

Великобританія - Словаччина 1:7 (1:3, 0:3, 0:1)

Шайби: 2:04 Секера (Бук) - 0:1, 2:25 Татар - 0:2, 9:02 Марінчін (Крістоф) - 0:3, 17:44 Хеммонд (Річардсон) - 1:3, 24:33 Чайковські (Паник) - 1:4, 29:09 Студеніч (Крістоф) - 1:5, 35:11 Сукіль (Лиска, Кох) - 1:6, 58:00 Бондра (Кох, Нагі) - 1:7