Українці завоювали 6 нагород у перший день чемпіонату Європи з самбо

Наталія Смаль захистила тилул чемпіонки Європи

3287
2
У п'ятницю в іспанському Хіхоні стартував континентальний форум серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо. У змаганнях беруть участь самбісти з 30-ти країн Старого Світу. Протягом трьох днів буде розіграно 27 комплектів медалей. Сьогодні стали відомі володарі 9-ти призових наборів.

Титул найсильнішої в Європі захистила багаторазова переможниця світових і континентальних чемпіонатів Наталія Смаль в категорії до 72 кілограмів, яка представляє Івано-Франківську область. У фіналі наша спортсменка виграла за балами у росіянки Галини Амбарцумян - 4:2.

«Срібло» завоювали двоє спортсменів з Рівненської області в бойовому розділі - Богдан Бабенко (до 57 кг) і Вадим Бурчак (до 74 кг).

«Бронзу» вибороли: в спортивному самбо - Анастасія Шевченко (до 60 кг, Харківська область) і Ярослав Давидчук (до 90 кг, Хмельницька область), в бойовому - Анатолій Волошинов (до 100 кг, Одеська область).