Керівництво Бешикташа розглядає кандидатуру Реброва

Український фахівець може змінити Шенола Гюнеша

Керівництво Бешикташа розглядає кандидатуру Реброва
© ФК Динамо Київ. Сергій Ребров
Український керманич «Ференцвароша» Сергій Ребров потрапив в список потенційних кандидатів на пост головного тренера «Бешикташа».
 
Керівництво «чорних орлів» активно шукає заміну Шенолу Гюнешу, який піде після закінчення сезону, тому звернуло увагу на колишнього наставника київського «Динамо». Його основним конкурентом називають іспанця Гуті, який працює в стамбульському клубі помічником головного тренера.
 
 
 
«Бешикташ» йде третім у чемпіонаті Туреччини і зберігає теоретичні шанси на Лігу чемпіонів.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Goal.com

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Andrey Lomasko
      Andrey Lomasko, 17.05.2019 08:32
    -1
    Бешикташ» идет третьим в чемпионате Турции...... Причём тут Бешик, если разговор о Реброве и Ференцваре
    Lion
      Lion, 16.05.2019 23:56
    0
    trasher87 trasher87, 16.05.2019 18:08
    Леоненко упал в обморок
    От чего же он упал в обморок, Реброва что куда-то взяли?
    _ENJOY
      _ENJOY, 16.05.2019 23:12
    0
    «ФФУ – М а ф і я!», 16.05.2019 17:53
    Ребров толковый специалист. Когда он покидал Динамо, я лично был против этого. Удачи Реброву, где бы он не тренировал! И спасибо за два чемпионства!
    Жаль Суркис не знал, что ты лично был против , оставил бы Реброва сто%
    invent
      invent, 16.05.2019 20:15
    -1
    Работал бы и дальше в Будапеште, ведь впереди ЛЧ и тд. Глядишь, ещё пару чемпионатов выиграл бы. Природа отличная, как и климат. Питание обалденное с венгерской кухней. Что ещё надо ля счастья?
    Denmark1107
      Denmark1107, 16.05.2019 20:09
    +1
    Mr.Frost, 16.05.2019 18:58
    Звиняте,але Сурокі просто дурень що відпустив такого тренера!
    100% друже. Не знаю, як тобі, а я, так після "передачі" Г.М.Суркісом клуб-легенду Динамо своєму молодшому брателі Ігорку, говорив і буду надалі так вважати, поки цей "наперсточник" 90-хх буде керувати структурою Динамо, нічого толкового там не буде. Він далеко не Ярославський і тим більше не Ахметов. Керувати, але не бути несамовитим фанатом команди, це понти з елементами формалізму. Тобто, бачення справи при повному розбріді в цій справі.
    БЛДЬ, - постійний пошук коуча, аби хто... А деж твоя самоповага, амбітність, ревнощі до авторитету при тотальному самоприниженню???
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 16.05.2019 19:44
    -1
    Состав Динамо при Реброве конечно песня был
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 16.05.2019 18:59
    0
    Суркіс
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 16.05.2019 18:58
    +4
    Звиняте,але Сурокі просто дурень що відпустив такого тренера!
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 16.05.2019 18:55
    +1
    Хоч я не динамівський вболівальник,але ввжаю Реброва одним з найкращих тренерів ,представників українського футболу у наш час.(Нам би такого).
    Zport.
      Zport., 16.05.2019 18:38
    +7
    trasher87 trasher87, 16.05.2019 18:08
    Леоненко упал в обморок
    Леоненко часто бывает в пьяном обмороке. Ему не привыкать.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 16.05.2019 18:08
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Леоненко упал в обморок
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.05.2019 17:53
    +15
    Ребров толковый специалист. Когда он покидал Динамо, я лично был против этого. Удачи Реброву, где бы он не тренировал! И спасибо за два чемпионства!
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 16.05.2019 17:53
    +15
    Ребров толковый специалист. Когда он покидал Динамо, я лично был против этого. Удачи Реброву, где бы он не тренировал! И спасибо за два чемпионства!
    Zport.
      Zport., 16.05.2019 18:38
    +7
    trasher87 trasher87, 16.05.2019 18:08
    Леоненко упал в обморок
    Леоненко часто бывает в пьяном обмороке. Ему не привыкать.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 16.05.2019 18:08
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Леоненко упал в обморок
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 16.05.2019 18:58
    +4
    Звиняте,але Сурокі просто дурень що відпустив такого тренера!
    Denmark1107
      Denmark1107, 16.05.2019 20:09
    +1
    Mr.Frost, 16.05.2019 18:58
    Звиняте,але Сурокі просто дурень що відпустив такого тренера!
    100% друже. Не знаю, як тобі, а я, так після "передачі" Г.М.Суркісом клуб-легенду Динамо своєму молодшому брателі Ігорку, говорив і буду надалі так вважати, поки цей "наперсточник" 90-хх буде керувати структурою Динамо, нічого толкового там не буде. Він далеко не Ярославський і тим більше не Ахметов. Керувати, але не бути несамовитим фанатом команди, це понти з елементами формалізму. Тобто, бачення справи при повному розбріді в цій справі.
    БЛДЬ, - постійний пошук коуча, аби хто... А деж твоя самоповага, амбітність, ревнощі до авторитету при тотальному самоприниженню???
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 16.05.2019 18:55
    +1
    Хоч я не динамівський вболівальник,але ввжаю Реброва одним з найкращих тренерів ,представників українського футболу у наш час.(Нам би такого).
    Lion
    online
      Lion, 16.05.2019 23:56
    0
    trasher87 trasher87, 16.05.2019 18:08
    Леоненко упал в обморок
    От чего же он упал в обморок, Реброва что куда-то взяли?
    _ENJOY
      _ENJOY, 16.05.2019 23:12
    0
    «ФФУ – М а ф і я!», 16.05.2019 17:53
    Ребров толковый специалист. Когда он покидал Динамо, я лично был против этого. Удачи Реброву, где бы он не тренировал! И спасибо за два чемпионства!
    Жаль Суркис не знал, что ты лично был против , оставил бы Реброва сто%
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 16.05.2019 18:59
    0
    Суркіс