Кірьос образився на суддю і відмовився продовжувати матч з Руудом

Австралієць зі злості кинув стілець на корт, зібрав сумку і пішов

Кірьос образився на суддю і відмовився продовжувати матч з Руудом
© АТР. Нік Кірьос
Один з найбільш епатажних тенісистів сучасності Нік Кірьос зробив черговий безглуздий вчинок.
 
У матчі другого кола грунтового Мастерса в Римі 24-річний австралієць залишився незадоволений рішенням судді, який попередив Ніка. Перед цим Кірьос намагався довести, що під час подачі хтось із глядачів рухався і завадив йому.
 
У підсумку, австралієць зламав ракетку, викинув на корт стілець, зібрав сумку і пішов. Суддя зарахував перемогу його суперникові - Касперу Рууду з Норвегії. На момент зупинки Рууд лідирував 2:1 в третій партії.
 
Відзначимо, що дискваліфікація Кірьоса стала ювілейною 50-ю в історії Відкритої ери.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Elis
      Elis, 17.05.2019 02:09
    -2
    А ще кажуть: жіночий теніс... Серена Вільямс...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 16.05.2019 22:23
    -1
    Чомусь діти совків Иарта та Аманда його обожнюють
    vit-2
    online
      vit-2, 16.05.2019 21:30
    0
    Так і треба тій Томлянович: обоє рябоє.
    temamx27
      temamx27, 16.05.2019 21:16
    -2
    Сергей Богданов, 16.05.2019 18:15
    Нашел на кого поставить
    Та а чего на него не поставить)
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 16.05.2019 18:15
    +7
    Senator, 16.05.2019 17:25
    Дол...ёб. Я на него 200 евро поставил после первого сета. А он так подставил...
    Нашел на кого поставить
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 16.05.2019 17:39
    -1
    Истеричка😂
    Senator
    Senator, 16.05.2019 17:25
    -7
    Дол...ёб. Я на него 200 евро поставил после первого сета. А он так подставил...
    Altobelli
      Altobelli, 16.05.2019 17:23
    0
    Почему ему всё прощают!!!???Это неуважение к зрителям!Нужно не приглашать его на турниры да и всё!Ему нужен психиатр и сдать анализы!!!
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 16.05.2019 18:15
    +7
    Senator, 16.05.2019 17:25
    Дол...ёб. Я на него 200 евро поставил после первого сета. А он так подставил...
    Нашел на кого поставить
    vit-2
    online
      vit-2, 16.05.2019 21:30
    0
    Так і треба тій Томлянович: обоє рябоє.
    Altobelli
      Altobelli, 16.05.2019 17:23
    0
    Почему ему всё прощают!!!???Это неуважение к зрителям!Нужно не приглашать его на турниры да и всё!Ему нужен психиатр и сдать анализы!!!