Шахтар претендує на Бруно Табату з Портімоненсе

Ще один бразильський хавбек потрапив у фокус уваги «гірників»

Шахтар претендує на Бруно Табату з Портімоненсе
© twitter.com/brunotabata_. Бруно Табата
Фланговий атакуючий півзахисник португальського «Портімоненсе» Бруно Табата знаходиться в сфері інтересів «Шахтаря».
 
Втім, «гірники» не єдиний клуб, який вивчає можливість підписання 22-річного бразильця. Головним претендентом на Табату вважається «Вільярреал», який перебуває в пошуках потенційної заміни для Самуеля Чуквуезе.
 
Також інтерес до Бруно Табати проявляє «Порту», ​​відомий по роботі з молодими бразильськими талантами.
 
Цікаво, що в контракті Табати з «Портімоненсе» прописані відступні в 40 мільйонів євро. Португальський клуб налаштований на продаж свого хавбека за максимально близьку до клаусули суму.
 
У нинішньому сезоні вихованець «Атлетіко Мінейро» Бруно Табата провів в чемпіонаті Португалії 30 матчів, відзначившись 3 голами і 4 результативними передачами.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — UOL Esporte

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 17.05.2019 08:46
    +1
    Покупать не то что за 40, а и за 20 млн. уже состоявшегося (22 года) атакующего ПЗ, который "настрелял" всего 7 очков (Г+П) в 30 играх своего чемпионата?
    По-моему он того не стоит. Максимум - 7-8 млн., и то - если подходит под нашу игровую модель и под требования Фонсеки.
    Український Патріот
      Український Патріот, 16.05.2019 17:09
    +3
    Что то Шахтер покупает и покупает, а Динамо тупит! Динамо нужно нападающих купить штуки 3
    Іванка Пригода
      Іванка Пригода, 16.05.2019 16:43
    +2
    UKRAINE FAN, 16.05.2019 11:00
    Шахтер что решил всех скупить? Но скорее всего утка! Фланговых и так уже много. Вот если бы атакующего центрального это другое дело. А то раньше играли Жадсон,Мхитарян,Тейшейра а сейчас Коваленко !
    І то Коваленко грає більше як опорник. Потрібен правий фланговий захисник. Бо зліва Ісмаїлі грає, а на правому фланзі Бутко просто присутній.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 16.05.2019 11:00
    0
    Шахтер что решил всех скупить? Но скорее всего утка! Фланговых и так уже много. Вот если бы атакующего центрального это другое дело. А то раньше играли Жадсон,Мхитарян,Тейшейра а сейчас Коваленко !
    Український Патріот
      Український Патріот, 16.05.2019 17:09
    +3
    Что то Шахтер покупает и покупает, а Динамо тупит! Динамо нужно нападающих купить штуки 3
    Іванка Пригода
      Іванка Пригода, 16.05.2019 16:43
    +2
    UKRAINE FAN, 16.05.2019 11:00
    Шахтер что решил всех скупить? Но скорее всего утка! Фланговых и так уже много. Вот если бы атакующего центрального это другое дело. А то раньше играли Жадсон,Мхитарян,Тейшейра а сейчас Коваленко !
    І то Коваленко грає більше як опорник. Потрібен правий фланговий захисник. Бо зліва Ісмаїлі грає, а на правому фланзі Бутко просто присутній.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 17.05.2019 08:46
    +1
    Покупать не то что за 40, а и за 20 млн. уже состоявшегося (22 года) атакующего ПЗ, который "настрелял" всего 7 очков (Г+П) в 30 играх своего чемпионата?
    По-моему он того не стоит. Максимум - 7-8 млн., и то - если подходит под нашу игровую модель и под требования Фонсеки.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 16.05.2019 11:00
    0
    Шахтер что решил всех скупить? Но скорее всего утка! Фланговых и так уже много. Вот если бы атакующего центрального это другое дело. А то раньше играли Жадсон,Мхитарян,Тейшейра а сейчас Коваленко !