Астон Вілла вийшла в фінал плей-офф Чемпіоншипу

Першого фіналіста турніру визначила серія пенальті

3983
1
twitter.com/avfcofficial

«Астон Вілла» стала першим фіналістом плей-офф Чемпіоншипу, тільки в серії пенальті півфінального матчу зламавши опір «Вест Бромвіча».

Рахунок в матчі був відкритий на 29-й хвилині. «Віллани» думали, що небезпека минула, коли відбилися після кутового, проте після вкидання Мейсоном Холгейтом ауту Крейг Доусон завдав чудового удару головою - 1:0. Надалі обидві команди мали моменти, проте рахунок вже не змінився. А оскільки правило виїздного голу на виїзді тут не діє, гра перейшла в екстра-тайми.

Додаткові 30 хвилин «дрозди» проводили вдесятьох, після видалення свого капітана Кріса Бранта, проте «Астон Вілла» не скористалася чисельною перевагою, хоча і чинила тиск.

Переможець двоматчевого протистояння визначився тільки в серії пенальті, і тут більше пощастило гостям. «Астон Вілла» другий рік поспіль вийшла у фінал плей-офф Чемпіоншипу і тепер зіграє 27 травня на «Уемблі» з «Лідсом» або «Дербі».

«Вест Бромвіч» - «Астон Вілла» - 1:0 (1:0) за сумою двох матчів - 2:2, перемога «Астон Вілли» по пенальті - 4:3

Гол: Доусон 29.

«Вест Бромвіч»: Джонстон, Холгейт, Доусон, Бартлі, Хегазі, Гіббс, Філліпс (Харпер 75), Брант, Юхансен (Моррісон 71), Мерфі (Адарабіойо 82), Родрігес (Леко 93).

«Астон Вілла»: Стір, Аль-Мухаммад (Девіс 114), Туанзебе (Йедінак 120), Мінгс, Тейлор, Хуріхейн, Макгинн, Гріліш, Грін (Адома 75), Ель-Газі (Коджі 101), Абрахем.

Попередження: Юхансен, Брант, Моррісон - Мінгс, Тейлор.

Вилучення: Брант 80.