Третій ігровий день на чемпіонаті світу з хокею

6775
9
twitter.com/usahockey

На чемпіонаті світу з хокею збірна США після поразки від Словаччини та перемоги над Францією зустрічалася з командою Фінляндії.

Основний час гри завершився з рахунком 2:2, і при цьому американці дозволили супернику відігратися з 0:2. Втім, в овертаймі США вдалося перемогти завдяки індивідуальним діям форварда Ділана Ларкина.

В іншому матчі дня Росія впоралася з Чехією 3:0.

США - Фінляндія 3:2 (в овертаймі) (2:1, 0:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 00:50 Шей (Дебрінкат, Айхель) - 1:0, 10:36 Гудро (Айхель) - 2:0, 19:05 Персонен (Маннінен) - 2:1, 39:28 Оямайекі (Маннінен, Каски) - 2:2, в овертаймі 3:47 Ларкін (Хьюз) - 3:2

Росія - Чехія 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 13:92 Андронов (Хафізуллін, Нестеров) - 1:0, 32:35 Гусєв (Кучеров) - 2:0, 59:04 Зайцев - 3: