«Металіст 1925» відпускає «Волинь» із «Колосом»

13310
4
fc.if.ua

Завершився черговий, 28-й тур чемпіонату Першої ліги. У ньому остаточно припинилася боротьба за чемпіонство. «Дніпро-1», у статусі новачка дивізіону, швиденько й достроково виграв титул і тепер виступатиме у Прем'єр-лізі.

Щоправда, в самому турі команда Дмитра Михайленка боляче поступилася «Прикарпаттю». Рахунок при цьому ще більш несподіваний — аж 0:4. Відзначимо, що дніпряни вже у другому турі поспіль не можуть виграти: у попередньому була нічия з «Інгульцем» — 3:3.

Що ж стосується петрівської команди, то вона зараз зробила неймовірний камбек і переграла одного з претендентів на вихід в УПЛ «Оболонь-Бровар». Пивовари вели в рахунку 2:0 до 72-ї хвилини, та потім пропустили три м'ячі. Цю зустріч кияни закінчували у меншості, після вилучення новачка команди Гутті. Бразилець провів на полі менше 20 хвилин, але примудрився й встиг отримати дві жовті картки.

«Дніпро-1» офіційно став чемпіоном завдяки поразці «Металіста 1925». Підопічні Олександра Горяїнова втратили можливо найважливіші очки у чемпіонаті. До 95-ї хвилини вони вигравали у Горішніх Плавнях, але потім взяв слово свіжий Корольков, який зрівняв рахунок в матчі.

«Агробізнес» вже може готуватися до перехідних матчів за право залишитися у першій лізі. Колектив із Волочиська набрав лише чотири очки в цьому році і це найгірший результат першості після «Сум». І в 28-му турі чемпіон минулорічної другої ліги залишився без очок: «Рух» розгромив опонента — 4:0 і продовжує у новому році йти без поразок на своєму полі.

«Волинь» із «Колосом» зараз вже йдуть слідом за «Дніпром-1» у трійці, і саме вони на даний момент потрапляють в плей-офф за право грати у Прем'єр-лізі. Ковалівці розбили «Суми» — 4:0, які продовжують йти без очок в цьому році, а кількість пропущених ними м'ячів у сезоні досягла 73-х.

Що ж стосується луцького колективу, то їх матч вийшов більш напруженим. На виїзді вони протистояли непоступливому в 2019 році «Миколаєву». Команда Андрія Тлумака програвала, але знайшла в собі сили і перемогла 2:1. Відзначимо, що зрівняв рахунок Денис Кожанов, який у першому колі приніс команді перемогу, забивши на 95-й хвилині (1:0).