12.05.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Ліверпуль обіграв Вулверхемптон, проте залишився другим

Підопічні Клоппа зробили все від себе залежне, але зачепитися за титул так і не змогли

Ліверпуль обіграв Вулверхемптон, проте залишився другим
© twitter.com/LFC
Останній тур Англійської Прем'єр-ліги! Розв'язка довгограючого серіалу під назвою «чемпіонські перегони» повинна була відбутися саме в той день, коли всі двадцять команд-учасниць одночасно розпочали свої поєдинки.
 
Не було більше можливості «підглянути» результат матчу прямого конкурента ні у «Манчестер Сіті», ні у «Ліверпуля». Перед виходом на футбольне поле для протистояння «Вулверхемптону» перед очима переповнених трибун стадіону «Енфілд Роуд», у головах підопічних Клоппа була тільки одна думка – «Ми відстаємо на один пункт, і, чого б це не коштувало, повинні здобути перемогу в грі проти вкрай непоступливого суперника».
 
А й справді, «вовки» неабияк «пошарпали» нерви мерсисайдського клубу на ранньому етапі розіграшу Кубка Англії. Між іншим, та перемога (2:1) стала першим успіхом гостьової команди з 2010 року на полі суперника з даного поєдинку. І зараз, цілком міг «Ліверпуль» бути позбавлений можливості підняти над головою головний трофей національної першості без оглядки на паралельний поєдинок «Манчестер Сіті», досить було лише особливого бажання не особливого мотивованого з турнірної точки зору суперника.
 
Хто б що не говорив, але грати з позиції позаду прямого конкурента набагато легше. Звідси й походила основна причина того, що даний поєдинок виглядав і відчувався зі значно меншим психологічним навантаженням.
 
«Ліверпуль» прекрасно знав, чого хоче досягти, а Юрген Клопп розумів, яким саме шляхом необхідно привести свою команду до необхідного результату. Штурм з перших хвилин вийшов непродуктивним, хіба що Дивок Орігі міг своїм ударом з гострого кута дещо похитнути впевненість Руї Патрісіу у власних силах, але основний голкіпер збірної Португалії спокійно відреагував на загрозу, що походила від суперника.
 
Для першого забитого м'яча «скаузерам» знадобилося трохи більше чверті години. Садіо Мане передачею на правий фланг у бік Александра-Арнольда розпочав атаку своєї команди, а поки Трент вимірював траєкторію для своєї подачі, здійснив ривок вглиб чужих володінь. Передача правого захисника зуміла доставити м'яч до лицьової лінії воротарського, звідки сенегальський нападник без перешкод пробив по практично порожніх воротах.
 
Під акомпанемент дальнього удару Робертсона, посипалися новини з паралельного поєдинку, де «Манчестер Сіті» і «Брайтон» обмінялися забитими м'ячами, що, спочатку, відправило «Енфілд» у ейфорічний стан, а потім, змусило притихнути майже до кінця зустрічі.
 
Тривожно було фанатам «Ліверпуля» і від того, що суперник почав перехоплювати ініціативу. Так, потрапляння м'яча в поперечину після удару Доерті звучало набагато голосніше, ніж свисток арбітра на перерву, який відбувся практично відразу після цього удару півзахисника гостей.
 
У другому таймі «Ліверпулю» атакувати було набагато простіше, але особливого сенсу це вже не мало – підопічні Гвардіоли мали перевагу над «Брайтоном», яке лише продовжувала збільшуватися.
 
Останнім приємним моментом для шанувальників мерсисайдського клубу став черговий результативний навіс з флангу від Трента Александра-Арнольда, який знайшов своєю передачею самітнього Садіо Мане біля чужих воріт. Удар в один дотик був недосяжний для стрибка Патрісіу.
 
Після того, як перевага команди Клоппа збільшилася, а «Сіті» відправив у ворота свого суперника четвертий м'яч, гра остаточно зупинилася. 2:0 – «Ліверпуль» боровся до кінця, але все одно залишився без омріяного титулу.
 
На цьому, розіграш Англійської Прем'єр-ліги сезону 2018/2019 років був завершений. Чемпіон відомий – ним став «Манчестер Сіті», а «Ліверпуль» став володарем «срібних» нагород.

Англійська Прем’єр-ліга. 38-й тур.

«Ліверпуль» – «Вулверхемптон» – 2:0

 Мане, 18, 81.

 Бенетт, 49, Жота, 50. 

«Ліверпуль»: Аліссон – Робертсон (Гомес, 84), ван Дейк, Матіп, Александр-Арнольд – Вейналдум (Окслейд-Чемберлен, 88), Фабіньо, Хендерсон – Орігі (Мілнер, 64), Мане, Салах.

«Вулверхемптон»: Патрісіу – Болі, Коаді, Бенетт – Доерті (Траоре, 80), Дендонкер, Невеш, Моутіньо (Гіббс-Уайт, 84), Хонні (Вінагре, 84)  – Жота, Хіменес.

Арбітр: Мартін Аткінсон (Драйлінгтон, Велика Британія)

Стадіон: Енфілд Роуд  (Манчестер, Велика Британія).

Удари (у площину): 13 (5) – 7 (2)
Кутові: 4 – 1
Оффсайди: 3 – 1.

ЛІВЕРПУЛЬ-ВУЛВЕРХЕМПТОН. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 16°C
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    SrnaDario
      SrnaDario, 13.05.2019 09:22
    +1
    97 очок і тільки друге місце! З такою кількістю очок Ліверпуль був би чемпіоном в 13-ти з 15-ти останніх чемпіонатів Англії. Тільки в останніх двох чемпіонатах Ман.Сіті набирав більше 97-ми очок. Так що тут не так вина Ліверпуля в тому, що вони не стали чемпіонами як заслуга Ман.Сіті, який видав два геніальних сезони.
    Natam69
      Natam69, 13.05.2019 08:43
    +2
    yuriy_kent, 12.05.2019 20:47
    Все равно этот сезон был космос. А если ещё и в финале выиграем, то лучше и не придумать. YNWA
    Не виграють, просеруть як завжди.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.05.2019 21:06
    +1
    Спадов не было.
    Очки потеряны с Мансити (ничья и поражение).
    Из ничьих: обидно за 30.01.2019, Ливерпуль 1 : 1 Лестер Сити (9-Я КОМАНДА)
    //////////////////////////////////////////
    29.09.2018, Челси 1 : 1 Ливерпуль
    07.10.2018, FT Ливерпуль 0 : 0 Ман Сити
    03.11.2018, Арсенал 1 : 1 Ливерпуль
    ---------------------------------------------------------------------------
    ------------------
    Поражение 03.01.2019, Ман Сити 2 : 1 Ливерпуль
    ---------------------------------------------------------------------------
    --------
    30.01.2019, Ливерпуль 1 : 1 Лестер Сити (9-Я КОМАНДА)
    04.02.2019, (10-Я КОМАНДА) Вест Хэм Юнайтед 1 : 1 Ливерпуль
    24.02.2019, Ман Юнайтед 0 : 0 Ливерпуль
    03.03.2019, (8-Я КОМАНДА) Эвертон 0 : 0 Ливерпуль
    МОЛОДЦЫ !
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 12.05.2019 20:47
    +2
    Все равно этот сезон был космос. А если ещё и в финале выиграем, то лучше и не придумать. YNWA
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.05.2019 20:37
    -2
    Забавно ! Если считать по старой системе то Ливер был бы выше Мансити 67 против 66 очков!
    Обидно, что все решило одно единственное поражение в чемпе (в гостях 1:2 от Мансити 3 янв 2019) или не додавили дома Мансити (0:0) 7 октября 2018...
    Ничего победа в финале ЛЧ все спишет !!!
    Серж Пир
      Серж Пир, 12.05.2019 20:33
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    «ФФУ – М а ф і я!», 12.05.2019 20:04
    Думаю, если Ливерпуль выиграет ЛЧ, болельщики всё простят и быстро забудут о поражении в чемпионате
    Неа. Титула 100 лет уже нет. Это может даже поважнее ЛЧ
    Серж Пир
      Серж Пир, 12.05.2019 20:33
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    ya_3, 12.05.2019 19:42
    Извини, но звание чемпиона не заслуживается только одними "непоражениями" - настоящий чемпион должен не только не проигрывать, но и как можно больше выигрывать. Ливерпулю никто не доктор, что они столько матчей сыграли вничью...
    Что ты несешь? С 97 очками не выиграть АПЛ это просто алес. Количество очков просто запредельное.
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 12.05.2019 20:04
    +2
    Думаю, если Ливерпуль выиграет ЛЧ, болельщики всё простят и быстро забудут о поражении в чемпионате
    joystick2018
      joystick2018, 12.05.2019 19:48
    0
    Есть к чему стремиться. Главное, команда растет! Спасибо за прекрасный сезон!
    ya_3
      ya_3, 12.05.2019 19:42
    +10
    alex128, 12.05.2019 19:16
    Писал уже выше:
    Бл.., вы все дебилы, тудэй ? Настоящий чемпион - Ливер!!!
    Ну, это же полный дебилизм, когда команда всего с одним поражением(!!!) -
    не чемпион... Три очка за победу - маразм из прошлого, когда
    боролись с ничейками. Лимиты и послематчевые пенали давно
    отменили, но дебилизмо-маразм с начислением очков остался. Почему-то
    в шахматах никто не додумался с ничьими бороться, а их там чуть ли
    не 90%... Вот так украли победу у великой команды, посчитайте правильно...
    Извини, но звание чемпиона не заслуживается только одними "непоражениями" - настоящий чемпион должен не только не проигрывать, но и как можно больше выигрывать. Ливерпулю никто не доктор, что они столько матчей сыграли вничью...
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 12.05.2019 19:35
    +8
    Можно кивать на кого угодно: и сказать "спасибо" землякам из "Эвертона",отобравшим очки в пользу "Сити", и шальному голу того же "Сити" с "Лестером" но, в первую очередь надо посмотреть на себя.
    Победы "Ливерпулю" в Лиге чемпионов!
    alex128
      alex128, 12.05.2019 19:16
    -19
    Писал уже выше:
    Бл.., вы все дебилы, тудэй ? Настоящий чемпион - Ливер!!!
    Ну, это же полный дебилизм, когда команда всего с одним поражением(!!!) -
    не чемпион... Три очка за победу - маразм из прошлого, когда
    боролись с ничейками. Лимиты и послематчевые пенали давно
    отменили, но дебилизмо-маразм с начислением очков остался. Почему-то
    в шахматах никто не додумался с ничьими бороться, а их там чуть ли
    не 90%... Вот так украли победу у великой команды, посчитайте правильно...
    Laeda
      Laeda, 12.05.2019 19:11
    +10
    Клоппу удачи - он заслуживает победу в этой ЛЧ.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 12.05.2019 19:03
    +10
    Рад за Зину, жалко Клоппа
    Ну ничего, дай бог ему удачи в финале ЛЧ, он давно заслужил!
    ya_3
      ya_3, 12.05.2019 19:42
    +10
    alex128, 12.05.2019 19:16
    Писал уже выше:
    Бл.., вы все дебилы, тудэй ? Настоящий чемпион - Ливер!!!
    Ну, это же полный дебилизм, когда команда всего с одним поражением(!!!) -
    не чемпион... Три очка за победу - маразм из прошлого, когда
    боролись с ничейками. Лимиты и послематчевые пенали давно
    отменили, но дебилизмо-маразм с начислением очков остался. Почему-то
    в шахматах никто не додумался с ничьими бороться, а их там чуть ли
    не 90%... Вот так украли победу у великой команды, посчитайте правильно...
    Извини, но звание чемпиона не заслуживается только одними "непоражениями" - настоящий чемпион должен не только не проигрывать, но и как можно больше выигрывать. Ливерпулю никто не доктор, что они столько матчей сыграли вничью...
    Laeda
      Laeda, 12.05.2019 19:11
    +10
    Клоппу удачи - он заслуживает победу в этой ЛЧ.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 12.05.2019 19:03
    +10
    Рад за Зину, жалко Клоппа
    Ну ничего, дай бог ему удачи в финале ЛЧ, он давно заслужил!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 12.05.2019 19:35
    +8
    Можно кивать на кого угодно: и сказать "спасибо" землякам из "Эвертона",отобравшим очки в пользу "Сити", и шальному голу того же "Сити" с "Лестером" но, в первую очередь надо посмотреть на себя.
    Победы "Ливерпулю" в Лиге чемпионов!
    Серж Пир
      Серж Пир, 12.05.2019 20:33
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    «ФФУ – М а ф і я!», 12.05.2019 20:04
    Думаю, если Ливерпуль выиграет ЛЧ, болельщики всё простят и быстро забудут о поражении в чемпионате
    Неа. Титула 100 лет уже нет. Это может даже поважнее ЛЧ
    Natam69
      Natam69, 13.05.2019 08:43
    +2
    yuriy_kent, 12.05.2019 20:47
    Все равно этот сезон был космос. А если ещё и в финале выиграем, то лучше и не придумать. YNWA
    Не виграють, просеруть як завжди.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 12.05.2019 20:47
    +2
    Все равно этот сезон был космос. А если ещё и в финале выиграем, то лучше и не придумать. YNWA
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 12.05.2019 20:04
    +2
    Думаю, если Ливерпуль выиграет ЛЧ, болельщики всё простят и быстро забудут о поражении в чемпионате
    SrnaDario
      SrnaDario, 13.05.2019 09:22
    +1
    97 очок і тільки друге місце! З такою кількістю очок Ліверпуль був би чемпіоном в 13-ти з 15-ти останніх чемпіонатів Англії. Тільки в останніх двох чемпіонатах Ман.Сіті набирав більше 97-ми очок. Так що тут не так вина Ліверпуля в тому, що вони не стали чемпіонами як заслуга Ман.Сіті, який видав два геніальних сезони.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 12.05.2019 21:06
    +1
    Спадов не было.
    Очки потеряны с Мансити (ничья и поражение).
    Из ничьих: обидно за 30.01.2019, Ливерпуль 1 : 1 Лестер Сити (9-Я КОМАНДА)
    //////////////////////////////////////////
    29.09.2018, Челси 1 : 1 Ливерпуль
    07.10.2018, FT Ливерпуль 0 : 0 Ман Сити
    03.11.2018, Арсенал 1 : 1 Ливерпуль
    ---------------------------------------------------------------------------
    ------------------
    Поражение 03.01.2019, Ман Сити 2 : 1 Ливерпуль
    ---------------------------------------------------------------------------
    --------
    30.01.2019, Ливерпуль 1 : 1 Лестер Сити (9-Я КОМАНДА)
    04.02.2019, (10-Я КОМАНДА) Вест Хэм Юнайтед 1 : 1 Ливерпуль
    24.02.2019, Ман Юнайтед 0 : 0 Ливерпуль
    03.03.2019, (8-Я КОМАНДА) Эвертон 0 : 0 Ливерпуль
    МОЛОДЦЫ !
    joystick2018
      joystick2018, 12.05.2019 19:48
    0
    Есть к чему стремиться. Главное, команда растет! Спасибо за прекрасный сезон!