| Оновлено 03 жовтня 2023, 17:26
1968
0

Кузбас перервав гегемонію Зеніта

Волейболісти із Кемерово у фінальній серії переграли кращий клуб Європи останніх років

1968
0
Несподівано завершився чемпіонат Росії з волейболу серед чоловічих команд. Казанський «Зеніт», який до цього дев'ять разів вигравав золоті медалі в десяти сезонах, поступився у фінальній серії «Кузбасу» із Кемерово.
Перші два матчі в Казані виграли гості 3:0 і 3:1. Потім у Кемерово «Зеніт» скоротив відставання, досягши успіху в трьох партіях. Однак в четвертому матчі фіналу знову «Кузбас» переміг з рахунком 3:1 і вперше став чемпіоном країни.
Нагадаємо, що 18 травня «Зеніт» зіграє в фіналі чоловічої Ліги чемпіонів, де зустрінеться з італійським клубом «Кучино-Любі» з Чівітанова. У цьому турнірі казанські волейболісти перемагали чотири останні сезони поспіль.