0

Кіран ТРІПП’ЄР: «Ми впевнені в перемозі над Аяксом»

Захисник «Тоттенхема» налаштований оптимістично

instagram.com/ktrippier2

Захисник «Тоттенхема» Кіран Тріпп'єр поділився очікуваннями від матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів проти «Аякса» (8 травня):

«У нашій команді всі впевнені в загальній перемозі над «Аяксом». Втрачати нам нічого, і ми постараємося забити в Амстердамі якомога більше м'ячів.

Ми поступаємося тільки з рахунком 0:1. Так, «Аякс» забив на виїзді. Але давайте згадаємо наш гостьовий поєдинок з «Манчестер Сіті» в чвертьфіналі. У нас був чудовий настрій, ми показали бійцівський характер і забили три м'ячі. Не бачу причин, чому ми не можемо зіграти так знову.

Дуже важливо вийти на поле без тіні страху. Так, грати в Амстердамі складно будь-якій команді, я там вже виходив на газон. Але ми віримо в себе, віримо, що можемо забити там більше одного гола.

У виїзному матчі з «Сіті» вся наша команда боролася від першої до останньої хвилини. Упевнений, якщо зіграємо так само в середу, все у нас буде добре. У Лізі чемпіонів гостьові голи дуже важливі, і ми віримо, що можемо забивати їх всюди. Зробимо все можливе для виходу в фінал».

Футбол | 03 травня 2024, 00:06 11

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі