| Оновлено 03 травня 2019, 21:40
2626
0

Локомотив скоротив відставання в серії за право грати в Суперлізі

Вирішальною в харківському матчі стала четверта партія, виграна господарями майданчика

2626
0
У Харкові в спортивному комплексі «Локомотив» відбувся третій матч серії до трьох перемог за право грати у чоловічий волейбольної Суперліги на майбутній сезон. Команда «Локомотив-ХДВУФК-1» приймала сумський «ШВСМ-СумДУ».

Нагадаємо, що два перші матчі в Сумах виграли місцеві волейболісти, тому сьогодні їм досить було одержати ще одну перемогу, щоб виконати поставлене завдання і залишитися у групі найсильніших.

Стартовий сет краще провели господарі майданчика. Вони більшу частину партії вели в рахунку і завершили її 25:21 на свою користь. У другій партії довгий час була рівновага і харків'яни навіть мали сетбол 25:24. Однак реалізувати його не змогли, програвши три очки поспіль, та віддали сет 25:27.

Третю партію відмінно почав «Локомотив-ХДВУФК-1», який мав перевагу в шість очок - 14:8. Але потім ветерани харківського клубу (а їх зараз більшість у складі залізничників) відчули втому і вже незабаром розрив в рахунку став скорочуватися, після чого гості вийшли вперед, взявши сет 20:25.

А коли в четвертій партії на табло були цифри 12:18 на користь «ШВСМ-СумДУ», багато глядачів в залі вже навряд чи сподівалися на диво. І все ж таки воно відбулося. Головний тренер харків'ян Анатолій Янущик зробив ряд замін і його підопічні змогли переламати ситуацію на свою користь. Вже за деякий час вони самі були попереду 20:18, завершивши сет з рахунком 25:21.

На тай-брейку господарів майданчика вже неможливо було зупинити. Вони відразу ж відірвалися від суперників і без особливих проблем довели справу до переможного результату 15:9.

Чемпіонат України з волейболу. чоловіки
Перехідні матчі за право грати в Суперлізі
Харків. 3 травня
«Локомотив-ХДВУФК-1» (Харків) - «ШВСМ-СумДУ» (Суми)
3:2 (25:21, 25:27, 20:25, 25:21, 15:19)

Рахунок у серії 1:2

Четвертий матч серії пройде в суботу 4 травня у Харкові. Початок гри о 12 годині.