Чемпіонат світу. Стартували півфінальні матчі

На турнірі в Шеффілді спортсмени борються за вихід у фінал

В Англії в театрі «Крусібл» триває чемпіонат світу. Снукерісти почали півфінальні поєдинки. Вдень стартував поєдинок Девід Гілберт - Джон Хіггінс. Нагадаємо, що в активі Гілберта немає жодної перемоги на рейтингових турнірах, тоді як для Хіггінса півфінал чемпіонату світу - десятий в кар'єрі! Проте, англієць почав зустріч впевнено, хоч і програв два перших фрейму. Йому вдалося зрівняти рахунок до 15-хвилинної перерви - 2:2 з серією в 94 очки. Після паузи одну партію взяв шотландець, але потім Девід зробив намагання зібрати максимум (помилився на останній чорній) і виграв ще два фрейми підряд - 5:3 на його користь.

Увечері почався матч Гері Вілсон - Джадд Трамп. Джадд виграв перший фрейм, хоча Вілсона вдалося зробити серію в 61 очко. Потім дві партії залишилися за Гері, причому він оформив сотенну серію. До слова, на нинішньому турнірі це вже 83-й Сечура. До рекорду - по 86 сотенних брейків на ЧС-2015 і ЧС-2016 - залишилося зовсім небагато. Трамп завершив полусессію півсотенною серією - 2: 2. Після перерви гра проходила за таким само сценарієм - перший і заключний фрейми (з півсотенною серією) залишилися за Джаддом, дві партії виграв Вілсон. Як підсумок - 4:4, і вся боротьба ще попереду.

3 травня вранці і ввечері продовжать свій матч Гілберт і Хіггінс, вдень проведуть сесію Вілсон і Трамп.

Чемпіонат світу, 1/16 фінала. 20-25 квітня.
Марк Вільямс  (3) — Мартін Гоулд  (29) — 10:7
Девід Гілберт  (16) — Джо Перрі  (18) — 10:7
Баррі Хокінс  (9) — Лі Хан  (28) — 10:1
Кайрен Вілсон  (8) — Скотт Дональдсон  (39) — 10:4
Джон Хіггінс  (5) — Марк Девіс  (38) — 10:7
Стюарт Бінем  (12) — Грем Дотт  (21) — 10:9
Шон Мерфі (13) — Ло Хунхао  (92) — 10:0