| Оновлено 02 травня 2019, 21:15
2007
0

Регіна-МЕГУ зберегла місце в жіночій Суперлізі

У складній грі волейболістки з Рівного зуміли перемогти у Харкові студенток ХОВУФКС

2007
0
Сьогодні у Харкові в спортивному комплексі Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту відбувся третій матч серії за право грати в наступному сезоні в жіночій Суперлізі. Команда цього навчального закладу бприймала рівненську «Регіну-МЕГУ».

Нагадаємо, що дві перші зустрічі в Рівному виграли господарі майданчика 3:0 і 3:1. Але вже у другому матчі харків'янки показали, що рахуватися з ними треба обов'язково і що команда у них, хоч і молода, але дуже амбітна.

Ось і в третьому поєдинку ХОВУФКС повів після двох партій, вигравши їх 25:22 та 25:19. Більш того, в третьому сеті за рахунку 25:24 на свою користь харківський клуб мав матчбол. Але реалізувати його, на жаль, для місцевих вболівальників, вони не змогли, програвши партію 26:28. Четвертий сет також взяли гості 17:25, як і вирішальний тай-брейк 11:15.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Перехідні матчі за право грати в Суперлізі
«ХОВУФКС» (Харків) - «Регіна-МЕГУ» (Рівне)
2:3 (25:22, 25:19, 26:28, 17:25, 11:15)

Рахунок в серії став 0:3 і команда «Регіна-МЕГУ» зберегла за собою місце у Суперлізі на наступний сезон.

Футбол | 27 березня 2024, 18:14 1

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено