ФОТО ДНЯ. Гол Мессі змусив Клоппа посміхнутися

Наставник «Ліверпуля» оцінив майстерний удар аргентинця

ФОТО ДНЯ. Гол Мессі змусив Клоппа посміхнутися
Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп не зміг стримати посмішку після того, як форвард «Барселони» Ліонель Мессі оформив дубль у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів.
 
На 82-й хвилині поєдинку Мессі забив фантастичним ударом зі штрафного, встановивши остаточний рахунок у матчі — 3:0 на користь «Барселони».
 
Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» — «Барселона» відбудеться у вівторок, 7-го травня, о 22:00 за київським часом.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bolela11111
      bolela11111, 03.05.2019 12:18
    +1
    да он просто охренел от невезения. Вся его командная тактика коту под хвост
    alex55
      alex55, 03.05.2019 09:48
    +1
    в этот момент всё рухнуло... улыбка растерявшегося человека
    Муґунот
    online
      Муґунот, 02.05.2019 16:18
    +6
    всегда думал, что улыбка выглядит несколько по-другому....
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 02.05.2019 16:05
    +8
    Все оценили гол Месси по достоинству. Даже английский комментатор, который наверняка болел за английскую команду, произнёс фразу "What an outstanding freekick" Месси просто феномен, что там говорить...
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 02.05.2019 12:21
    +27
    Респект. Конечно, только идиот не признает, что это был гениальный удар от великого мастера. Все-таки, Клопп любит футбол, и любит вот за такое тоже, хотя и в ворота его команды.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 02.05.2019 12:21
    +27
    Респект. Конечно, только идиот не признает, что это был гениальный удар от великого мастера. Все-таки, Клопп любит футбол, и любит вот за такое тоже, хотя и в ворота его команды.
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 02.05.2019 16:05
    +8
    Все оценили гол Месси по достоинству. Даже английский комментатор, который наверняка болел за английскую команду, произнёс фразу "What an outstanding freekick" Месси просто феномен, что там говорить...
    Муґунот
    online