Збірна України не залишила шансів Нідерландам в матчі чемпіонату світу

Команда Андрія Срюбка здобула важливу перемогу в дивізіоні ІВ

Збірна України не залишила шансів Нідерландам в матчі чемпіонату світу
© iihf.com

Поразки нашої збірної в матчах проти Японії і Польщі, на жаль, були очікувані. Щоправда, з японцями українці могли розраховувати на більш сприятливий результат, але не склалося. Тепер же команді Андрія Срюбка протистояла збірна Нідерландів, яка є головним аутсайдером в дивізіоні IB.

Тренерський штаб збірної України зробив кілька рокіровок в ланках в порівнянні з попередніми поєдинками. І зі стартових хвилин українці перевели гру в зону суперників. Голкіперу «помаранчевих» Томіславу Хрел'ї доводилося постійно бути в напрузі, відбиваючи кидки по своїх воротах. А його візаві Богдан Дяченко по серйозному вступив в гру лише в середині першого періоду. Відкрити рахунок в матчі «жовто-синім» вдалося не без частки везіння за півхвилини до перерви. Хрел'я відбив шайбу після кидка Міхнова, але хокейний снаряд потрапив в ковзан ден Еделя і опинився у воротах.

У другому періоді українці продовжили володіти перевагою, на високих швидкостях переміщаючись в зоні суперників. В середині другого відрізку гри голландці отримали шанс реалізувати чисельну більшість, коли Микита Коваленко вирушив на лаву штрафників. Через кілька секунд Мережко отримав болючий удар ключкою в обличчя, але арбітри в цьому епізоді не побачили порушення правил. Голландці ж зуміли зрівняти результат: цілі досяг кидок Мейсона (сина головного тренера збірної Нідерландів). Втім, рівність на майданчику спостерігалася недовго. Протягом хвилини українці тричі розписувалися в воротах «помаранчевих», а незабаром Мазур ще більше збільшив перевагу своєї команди.

У третьому періоді гра досить рідко покидала зону збірної Нідерландів. У ворота голландців до кінця зустрічі влетіло ще три шайби, і, що особливо приємно, українці продемонстрували впевнену реалізацію чисельної переваги. Відзначимо хет-трик в сьогоднішньому матчі Віталія Ляльки, який закинув уже п'ять шайб на турнірі.

У четвер збірна України буде протистояти Румунії. Зустріч розпочнеться о 16:30.


Чемпіонат світу. Дивізіон 1В.

Нідерланди – Україна – 1:8


Голи: 0:1. Андрій Міхнов (19:33), 1:1. Мейсон (27:23 – більш.). 1:2. Скрипець (32:40), 1:3. Мережко (32:51), 1:4. Лялька (33:25), 1:5. Мазур (36:00), 1:6 Міхнов (44:34 – більш.), 1:7 Лялька (49:49 – більш.), 1:8 Лялька (58:49 – більш.)

Нідерланди: Хрел'я – Клем, Мейсон, ван дер Воссен, Остервельд, Бісон – Харен, ден Едель, Нордеманн, Боргман – Бур, Кнооп, Сміт, Віллемс, Сікма

Україна: Богдан Дяченко – Ігор Мережко, Філіп Пангелов-Юлдашев, Тимур Гриценко, Владислав Гаврик, Вадим Мазур – Всеволод Толстушко, Денис Петрухно, Віталій Лялька, Дмитро Німенко, Андрій Міхнов – Андрій Григор'єв, Данило Скрипець, Олександр Пересунько, Микита Буценко, Сергій Бабинець – Володимир Романенко, Микита Коваленко, Дмитро Даниленко, Олег Задоєнко, Володимир Чердак – Артур Огаджанян

Кидки: 10 48

НІДЕРЛАНДИ - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    keegan
      keegan, 02.05.2019 08:45
    -2
    дожились, чему радуемся...
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 01.05.2019 19:07
    -2
    Украина остается,но за год ничего не поменяется
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 01.05.2019 18:32
    -1
    Катком проехались. Можно сказать реабилитировались за поражение от сборной Польши
    Koozmich
      Koozmich, 01.05.2019 18:02
    +4
    порезвились)
    Andy Siva
      Andy Siva, 01.05.2019 17:44
    +10
    Как по мне, то сборная выглядит интереснее чем в прошлом году. Думаю, за третье место реально побороться.
    Vitaliy Kudimov
      Vitaliy Kudimov, 01.05.2019 16:24
    +13
    хлопнем румынов))
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 01.05.2019 16:20
    -21
    Теперь неньку заспівать можно,с высокоподнятой головой.
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 01.05.2019 16:17
    -15
    Вообще в идеале, для нас четвертый самый раз,там бы будем хоть на фоне Турции,Узбекистана,Австралии смотреться грандами.
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 01.05.2019 16:16
    +8
    Молодцы,вот это погром,а я то думал,совсем нет шансов закрепиться в этом девизионе.
    Во второй рыпаться не стоит,там мы будем как Голандцы.
    dudigo78
      dudigo78, 01.05.2019 15:52
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Головне завдання виконано. Ми ще на рік вбереглись від неминучого пониження в класі
    Денис Беспрозванный
      Денис Беспрозванный, 01.05.2019 15:33
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    ternow, 01.05.2019 15:16
    Положа руку на сердце, голландцы в хоккее-это экзотика. Ну и вот вам еще один победитель предыдущего дивизиона, как только повышается в классе, сразу неконкурентоспособен на более высоком уровне и нулевой...
    Голландия на этот чемпионат привезла всего 15 игроков из за участия Тилбурга в финале 3 лиги Германского чемпионата, уровень голландцев это Бельгия или Китай
    ser_nat
      ser_nat, 01.05.2019 15:18
    +4
    Когда-то мы играли в элите, да были там аутсайдерами, а сейчас играем в 1В и также аутсайдеры. Стабильность епта.
    ternow
      ternow, 01.05.2019 15:16
    +6
    unforgiven Den, 01.05.2019 15:11
    Красавцы,другое дело совсем...
    Положа руку на сердце, голландцы в хоккее-это экзотика. Ну и вот вам еще один победитель предыдущего дивизиона, как только повышается в классе, сразу неконкурентоспособен на более высоком уровне и нулевой...
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 01.05.2019 15:14
    +19
    Хорошо, что выиграли, конечно, но это же очевидный аутсайдер группы. Они где-то 25 мин. всего могли что-то примерно равное показать, потом просто посыпались.
    Вот когда у равных начнем выигрывать (например, выиграли бы у японцев) - тогда можно будет о чем-то говорить.
    Пока что - получили некоторую "страховку" от понижения в классе (а куда уже ниже???), но это же не цель!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 01.05.2019 15:11
    +11
    Красавцы,другое дело совсем...
    ternow
      ternow, 01.05.2019 15:01
    +20
    С победой!!! Главную задачу на турнир выполнили!!!
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 01.05.2019 15:00
    +18
    Молодцы!!! И еще рекорд - за 42 сек 3 шайбы!
    ternow
      ternow, 01.05.2019 15:01
    +20
    С победой!!! Главную задачу на турнир выполнили!!!
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 01.05.2019 15:14
    +19
    Хорошо, что выиграли, конечно, но это же очевидный аутсайдер группы. Они где-то 25 мин. всего могли что-то примерно равное показать, потом просто посыпались.
    Вот когда у равных начнем выигрывать (например, выиграли бы у японцев) - тогда можно будет о чем-то говорить.
    Пока что - получили некоторую "страховку" от понижения в классе (а куда уже ниже???), но это же не цель!
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 01.05.2019 15:00
    +18
    Молодцы!!! И еще рекорд - за 42 сек 3 шайбы!
    Vitaliy Kudimov
      Vitaliy Kudimov, 01.05.2019 16:24
    +13
    хлопнем румынов))
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 01.05.2019 15:11
    +11
    Красавцы,другое дело совсем...
    Andy Siva
      Andy Siva, 01.05.2019 17:44
    +10
    Как по мне, то сборная выглядит интереснее чем в прошлом году. Думаю, за третье место реально побороться.
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 01.05.2019 16:16
    +8
    Молодцы,вот это погром,а я то думал,совсем нет шансов закрепиться в этом девизионе.
    Во второй рыпаться не стоит,там мы будем как Голандцы.
    Денис Беспрозванный
      Денис Беспрозванный, 01.05.2019 15:33
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    ternow, 01.05.2019 15:16
    Положа руку на сердце, голландцы в хоккее-это экзотика. Ну и вот вам еще один победитель предыдущего дивизиона, как только повышается в классе, сразу неконкурентоспособен на более высоком уровне и нулевой...
    Голландия на этот чемпионат привезла всего 15 игроков из за участия Тилбурга в финале 3 лиги Германского чемпионата, уровень голландцев это Бельгия или Китай
    ternow
      ternow, 01.05.2019 15:16
    +6
    unforgiven Den, 01.05.2019 15:11
    Красавцы,другое дело совсем...
    Положа руку на сердце, голландцы в хоккее-это экзотика. Ну и вот вам еще один победитель предыдущего дивизиона, как только повышается в классе, сразу неконкурентоспособен на более высоком уровне и нулевой...
    Koozmich
      Koozmich, 01.05.2019 18:02
    +4
    порезвились)
    ser_nat
    online
      ser_nat, 01.05.2019 15:18
    +4
    Когда-то мы играли в элите, да были там аутсайдерами, а сейчас играем в 1В и также аутсайдеры. Стабильность епта.
    dudigo78
      dudigo78, 01.05.2019 15:52
    +3