Арно ГЕДЖ: «УПЛ - це як Ліга 2, якщо прибрати Шахтар і Динамо»

Спірне порівняння від колишнього французького легіонера «Зірки»

Арно ГЕДЖ: «УПЛ - це як Ліга 2, якщо прибрати Шахтар і Динамо»
© instagram.com/arnaud_guedj. Арно Гедж
Екс-півзахисник «Зірки» Арно Гедж охарактеризував загальний рівень української Прем'єр-ліги, порівнявши її з другим дивізіоном чемпіонату Франції.
 
«В УПЛ є два великих клуба - це «Шахтар» і «Динамо». Вони перемагають всіх. В іншому чемпіонат України досить однорідний. Загальний рівень вельми непоганий. Якщо порівнювати з Францією, то в середньому, думаю, це як Ліга 2. Якщо прибрати два топ-клуби з УПЛ, то таке порівняння, вважаю, буде коректним», - зазначив Гедж.
 
Нагадаємо, в Україні Арно Гедж грав в сезоні-2017/18. Провів 17 матчів в УПЛ, не відзначившись гольовими діями.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ваня
      Ваня, 30.04.2019 17:50
    0
    Бондаренко Александр, 30.04.2019 13:33
    чувак прав,если вспомнить матч Динамо-Зоря
    ти трошкі переплутав не Динамо - Зоря а Шахта - Арендуполь
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 30.04.2019 14:42
    +3
    Вполне объективное сравнение. Достаточно посмотреть как стабильно разгром но наши клубы проигрывают +- именитым клубам, без намёка на навязывание борьбы.
    Муґунот
    online
      Муґунот, 30.04.2019 14:04
    -1
    Маркіян Маслюк, 30.04.2019 13:44
    От, і не п*зди!
    у вас у роду мудаки вже були чи ти перший?
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.04.2019 13:46
    -1
    Т. Артём, 30.04.2019 12:19
    Он же там никогда не играл… не в лиге 1 не в лиге 2 не в лиге 3…
    Тобто щоб порівняти якісь чемпіонати, треба обов'язково в них грати??? Побачити по ТБ і зіставити один з одним - це по-твоєму вища математика??? Цікаво, як тобі спортжури й аналітики працюють і про ногом'яч пишуть, якщо вони ніколи не грали ні в одному чемпі. Не кажучи вже про таки тупих уболівальників, як ти, наприклад)))
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.04.2019 13:44
    -2
    Муґунот, 30.04.2019 13:37
    п*здеть - не в лиге 3 играть
    От, і не п*зди!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.04.2019 13:43
    +1
    Бондаренко Александр, 30.04.2019 13:33
    чувак прав,если вспомнить матч Динамо-Зоря
    Не впевнений щодо порівняння з Лігою 2, але можу з упевненістю сказати, що, якщо забрати ДК і ШД з УПЛ, то її рівень буде співмірним з другим дивізіонам топ-4 чемпіонатів. Зюзя, Лещук і Кормілєц - яскраві тому підтвердження. Як і Федя в безапеляційному аутсайдері Бундесліги свого часу.
    Муґунот
    online
      Муґунот, 30.04.2019 13:37
    -2
    Т. Артём, 30.04.2019 12:19
    Он же там никогда не играл… не в лиге 1 не в лиге 2 не в лиге 3…
    п*здеть - не в лиге 3 играть
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 30.04.2019 13:33
    -3
    чувак прав,если вспомнить матч Динамо-Зоря
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 30.04.2019 12:19
    -2
    Он же там никогда не играл… не в лиге 1 не в лиге 2 не в лиге 3…
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 30.04.2019 14:42
    +3
    Вполне объективное сравнение. Достаточно посмотреть как стабильно разгром но наши клубы проигрывают +- именитым клубам, без намёка на навязывание борьбы.
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.04.2019 13:43
    +1
    Бондаренко Александр, 30.04.2019 13:33
    чувак прав,если вспомнить матч Динамо-Зоря
    Не впевнений щодо порівняння з Лігою 2, але можу з упевненістю сказати, що, якщо забрати ДК і ШД з УПЛ, то її рівень буде співмірним з другим дивізіонам топ-4 чемпіонатів. Зюзя, Лещук і Кормілєц - яскраві тому підтвердження. Як і Федя в безапеляційному аутсайдері Бундесліги свого часу.
    Ваня
      Ваня, 30.04.2019 17:50
    0