ВІДЕО. Самбістка з Росії після бою зламала ніс суперниці

Програвши поєдинок, спортсменка вирішила тишком-нишком поквитатися з суперницею

ВІДЕО. Самбістка з Росії після бою зламала ніс суперниці
© Twitter
Під час турніру з самбо, який проходив у Владивостоці, сталася бійка між спортсменками. Після програного поєдинку за бронзову медаль Ольга Віцина підійшла до Юлії Литвинцевої і ударом кулаком в обличчя зламала ніс. Потім обидві були дискваліфіковані за бійку.
 
Литвинцева розповіла про епізод: «Я виграла із значною перевагою (6:0). Після сутички мене вітали друзі, товариші. Через 10 хвилин я пішла повз трибуну, де сиділа Ольга Віцина, і вона мене нишком вдарила. Підлетів її хлопець і штовхнув мене так, що я відлетіла на стіл, де знаходилися лікарі. А потім вже я в стані афекту спробувала вдарити у відповідь кривдницю. Хоча, якщо чесно, не пам'ятаю цього моменту.
 
Мене відвезли на швидкій в лікарню, де поставили діагноз: струс головного мозку, підозра на черепно-мозкову травму і відкритий перелом носа. Вчора ж мені зробили операцію. Перший раз стикаюся з такою поведінкою спортсменів. Я написала заяву в поліцію».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Мітки
Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Цска
      Андрей Цска, 30.04.2019 10:10
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Max Salnikov, 29.04.2019 20:14
    ну хромосома в них така, що поробиш(((
    Судя по твоей фотке тебе от нее тоже прилетело...
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 29.04.2019 22:12
    +9
    дичь во всей красе)))
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 29.04.2019 22:09
    +11
    Регулярный просмотр рашаТВ повышает уровень агрессии у людей - это факт.
    Не верите? Посмотрите программы, где Скабеева превращается из ведущей в цепную собаку.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 29.04.2019 21:40
    -4
    У баб свои правила порядочности поведения в спорте
    jwls1914
      jwls1914, 29.04.2019 20:43
    +10
    А почему претензии к двум спортсменкам, а не к одной?
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 29.04.2019 20:37
    +13
    мельдоний в голову ударил
    Maradona
      Maradona, 29.04.2019 20:16
    +9
    Дикуни думають, що їм все може сходити з рук.
    Дискваліфікувати на років 20!
    Ски.
    Max Salnikov
      Max Salnikov, 29.04.2019 20:14
    +16
    ну хромосома в них така, що поробиш(((
    AЛВ
      AЛВ, 29.04.2019 20:14
    +10
    А по іншому існувати мокшанські угро-фіни -монголо-татарські не можуть.!!!!!!
    JulikoB
    online
      JulikoB, 29.04.2019 20:06
    +12
    «ФФУ – М а ф і я!», 29.04.2019 19:49
    Это уже не в первый раз, спортсмены из России ведут себя подобныи образом. Я не знаю, толи путин покусал их и они бешенством заболели, то ли еще что. В любом случае, подобное поведение, не делает им чести...Щас найдутся на сайте и такие, кто будет всячески оправдывать их...
    Это и есть русская натура в полный рост. Дикая помесь народов, которая ненавидит даже соотечественников, пока те не докажут за что их можно терпеть.
    kerch30
      kerch30, 29.04.2019 19:58
    +16
    Убога країна та товариство
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 29.04.2019 19:49
    +12
    Это уже не в первый раз, спортсмены из России ведут себя подобныи образом. Я не знаю, толи путин покусал их и они бешенством заболели, то ли еще что. В любом случае, подобное поведение, не делает им чести...Щас найдутся на сайте и такие, кто будет всячески оправдывать их...
    Max Salnikov
      Max Salnikov, 29.04.2019 20:14
    +16
    ну хромосома в них така, що поробиш(((
    kerch30
    online
      kerch30, 29.04.2019 19:58
    +16
    Убога країна та товариство
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 29.04.2019 20:37
    +13
    мельдоний в голову ударил
    JulikoB
    online
      JulikoB, 29.04.2019 20:06
    +12
    «ФФУ – М а ф і я!», 29.04.2019 19:49
    Это уже не в первый раз, спортсмены из России ведут себя подобныи образом. Я не знаю, толи путин покусал их и они бешенством заболели, то ли еще что. В любом случае, подобное поведение, не делает им чести...Щас найдутся на сайте и такие, кто будет всячески оправдывать их...
    Это и есть русская натура в полный рост. Дикая помесь народов, которая ненавидит даже соотечественников, пока те не докажут за что их можно терпеть.
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 29.04.2019 19:49
    +12
    Это уже не в первый раз, спортсмены из России ведут себя подобныи образом. Я не знаю, толи путин покусал их и они бешенством заболели, то ли еще что. В любом случае, подобное поведение, не делает им чести...Щас найдутся на сайте и такие, кто будет всячески оправдывать их...
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 29.04.2019 22:09
    +11
    Регулярный просмотр рашаТВ повышает уровень агрессии у людей - это факт.
    Не верите? Посмотрите программы, где Скабеева превращается из ведущей в цепную собаку.
    jwls1914
      jwls1914, 29.04.2019 20:43
    +10
    А почему претензии к двум спортсменкам, а не к одной?
    AЛВ
    online
      AЛВ, 29.04.2019 20:14
    +10
    А по іншому існувати мокшанські угро-фіни -монголо-татарські не можуть.!!!!!!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 29.04.2019 22:12
    +9
    дичь во всей красе)))
    Maradona
    online
      Maradona, 29.04.2019 20:16
    +9
    Дикуни думають, що їм все може сходити з рук.
    Дискваліфікувати на років 20!
    Ски.