Збірна України поступилася Польщі на чемпіонаті світу в дивізіоні ІВ

Доля зустрічі була вирішена в другому періоді

Збірна України поступилася Польщі на чемпіонаті світу в дивізіоні ІВ
© iihf.com

Після вчорашнього поєдинку з японцями, в якому українські хокеїсти зазнали поразки (2:3), команду Андрія Срюбка чекало ще більш важке випробування. Збірна Польщі в минулому році вибула з дивізіону IА і, без сумніву, має намір з першої ж спроби повернутися назад. Свої амбіції підопічні Пшемислава Одробни підтвердили вже у стартовій зустрічі, розгромивши Нідерланди з рахунком 8:1. Так, ці команди знаходяться в різних вагових категоріях, що і підтвердили польські хокеїсти.

Відзначимо, що захищати ворота в сьогоднішньому матчі тренерський штаб нашої збірної довірив дебютанту Артуру Огаджаняну. І молодому голкіперу відразу після стартового вкидання довелося неабияк попрацювати. Поляки агресивно почали поєдинок, розраховуючи відзначитися швидким взяттям воріт українців. Але початковий штурм суперників «синьо-жовті» витримали, після чого і самі стали турбувати голкіпера Джона Мюррея. Хороші шанси відзначитися втратили Лялька і Міхнов. Українці вирівняли гру, але полякам вдалося відкрити рахунок в матчі. Кидку Капіци допоміг стати результативним рикошет від Скрипця. Надію на нічийний підсумок в першому періоді подарувала шайба Толстушка, якому асистував Задоєнко. Але на початку останньої хвилини той же Капіца вразив незахищений кут воріт збірної України.

Провальним для нашої збірної стала перша половина другої двадцятихвилинки. Поляки невпинно обстрілювали ворота збірної України і чотири рази святкували успіх. Після п'ятої пропущеної шайби Огаджаняна змінив Богдан Дяченко, але і він через декілька секунд був змушений капітулювати. На таку результативну гру суперників українці зуміли відповісти лише точним кидком у виконанні Ляльки. До перерви кожна з команд вперше в матчі пограла в більшості, але в другому періоді рахунок більш не змінився.

На початку заключного відрізка зустрічі шайба знову опинилася в наших воротах. Після кидка нестримного Капіци, який сьогодні п'ять разів святкував успіх, хокейний снаряд потрапив в ключку Романенка і опинився у воротах. Єдиним позитивним моментом для українців в час, що залишився, стала перша реалізована на турнірі більшість: зусилля партнерів влучним кидком завершив Бабинець, який встановив остаточний рахунок.

У середу «синьо-жовтих» чекає дуель з Нідерландами, а Польща зустрінеться з Румунією.


Чемпіонат світу. Дивізіон 1В.

Польща - Україна - 7:3 (2:1, 4:1, 1:1)


Голи: 1:0. Капіца (15:56). 1:1. Толстушко (17:53), 2:1. Капіца (19:02), 3:1. Домогала (22:39), 4:1. Капіца (24:00), 4:2. Лялька (26:26), 5:2 Капіца (27:07), 6:2. Коморські (27:32), 7:2. Капіца (41:06), 7:3. Бабинець (38:56 - більш.)

Польща: Мюррей - Колуш, Яскевич, Маласінскі, Дзюбинський, Вронка - Брик, Костек, Капіца, Нойпауер, Лушчарчік - Цюра, Варда, Єзьорські, Коморські, Госцінскі - Маржек, Стажінскі, Домогала, Міхалскі

Україна: Артур Огаджанян (Богдан Дяченко, 27:06) - Всеволод Толстушко, Денис Петрухно, Владислав Гаврик, Микита Буценко, Сергій Бабинець - Ігор Мережко, Філіп Пангелов-Юлдашев, Андрій Міхнов, Вадим Мазур, Віталій Лялька - Андрій Григор'єв, Данило Скрипець , Микита Коваленко, Дмитро Німенко, Тимур Гриценко - Володимир Романенко, Дмитро Даниленко, Олег Задоєнко, Володимир Чердак - Олександр Пересунько

ПОЛЬЩА - УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 01.05.2019 15:09
    0
    brutal2015, 30.04.2019 17:48
    Не уверен, что нашлось бы много желающих. Всё-таки тратить своё время и деньги на затею с сомнительной перспективой, только из любви к исторической родине? Да и для того чтобы кто-то откликнулся надо позвать, хоть что-то предложить. ФХУ хранит гробовое молчание.
    Под лежачий камень вода не течёт...Естественно,они должны вкладывая свои бабки получать определённые налоговые послабления для своего бизнеса,иметь интерес.В любом случае нужно искать и прикладывать усилия,а не тупо сваливать всё на неопытных юнцов,дабы после этим можно было бы и прикрыться.
    Vitaliy Kudimov
      Vitaliy Kudimov, 30.04.2019 20:40
    0
    Хоккей в упадке, жаль.
    brutal2015
      brutal2015, 30.04.2019 17:48
    +1
    unforgiven Den, 30.04.2019 15:08
    Не пойму одного,почему в Украине не используют для развития хоккея сильный потенциал канадских украинцев.Там и тренеров и игроков,что сыграли б не хуже половины сборной нынешней можно было найти .Да и меценаты ,желающие помочь в развитии инфраструктуры, нашлись бы думаю.
    Не уверен, что нашлось бы много желающих. Всё-таки тратить своё время и деньги на затею с сомнительной перспективой, только из любви к исторической родине? Да и для того чтобы кто-то откликнулся надо позвать, хоть что-то предложить. ФХУ хранит гробовое молчание.
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 30.04.2019 15:08
    +1
    Александр Сидорчук, 30.04.2019 09:36
    Розвивати треба те,що вмієш трохи краще робити ,чим мучитися в ХОКЕЙ!!!
    Не пойму одного,почему в Украине не используют для развития хоккея сильный потенциал канадских украинцев.Там и тренеров и игроков,что сыграли б не хуже половины сборной нынешней можно было найти .Да и меценаты ,желающие помочь в развитии инфраструктуры, нашлись бы думаю.
    Андрей Цска
      Андрей Цска, 30.04.2019 10:17
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Чтобы прогрессировать, надо набираться "международного опыта"... Наверняка помогут матчи, например, с новозеландцами...
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 30.04.2019 09:36
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Miro Basyuk, 30.04.2019 05:34
    яка паля, що ти мелеш? за те що хочеться аби в нас якось по людськи було? А якщо я скажу пора нам з футболом закынчувати,бо 8-0 і 7-0 від Челсі і Баварії також не комільфо,то як тобі таке? Замість твого тупого "заканчивать"є варіант розвивати,як роблять всі норм країни Європи.
    Розвивати треба те,що вмієш трохи краще робити ,чим мучитися в ХОКЕЙ!!!
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 30.04.2019 05:34
    +3
    Александр Сидорчук, 30.04.2019 00:54
    В дзеркало на себе подивись,не всякий Миро Басюк!!!Таких гандонів, як ти на палю саджати треба і гріха не буде!!!УЇБАН ТИ МАДЯРСКИЙ!!!
    яка паля, що ти мелеш? за те що хочеться аби в нас якось по людськи було? А якщо я скажу пора нам з футболом закынчувати,бо 8-0 і 7-0 від Челсі і Баварії також не комільфо,то як тобі таке? Замість твого тупого "заканчивать"є варіант розвивати,як роблять всі норм країни Європи.
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 30.04.2019 00:54
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Miro Basyuk, 30.04.2019 00:29
    Поки всякі Александри Сидорчуки тут в коментах пишуть що "не пора ли нам заканчивать с хоккеем"Доки в країні бідність- доти у нас буде жопа. Інші країни розвивають хокей,а наші що не можуть то треба ше глибше в попу загнати.Вот вже Франція в канадців вигравала,хоч то і Чс. Швейчарія сильна та має гравців тіпа- Кевін Фіала,Тімо Маєр та Нідерайтер. А у нас що? всі кажуть тіпа в Україні хокей не популярний,ну норм так.Інші країни розвивають цей вид спорту а у нас футбол є...і то там лузери ще ті
    В дзеркало на себе подивись,не всякий Миро Басюк!!!Таких гандонів, як ти на палю саджати треба і гріха не буде!!!УЇБАН ТИ МАДЯРСКИЙ!!!
    savant
      savant, 30.04.2019 00:50
    +1
    Александр Сидорчук, 30.04.2019 00:04
    Наша сборная четвёртый раз проё.ует Японии!!!Не пора-ли заканчивать с хоккеем?
    На каком основании у нас хоккей должен быть лучше развит чем в Японии сейчас?? можно подумать мы об африканской стране какой то говорим, где о хоккее только в книжке можно прочитать...
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 30.04.2019 00:34
    +2
    Часто чую як говорять-ну хай рускі в нього грають.Так в хокей вже грають всі кому не лінь,як виросли збірні Японії та Словенії.А нам нічого не потрібно,набрид цей бардак,коли вже буде не соромно за країну(((
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 30.04.2019 00:29
    +2
    Поки всякі Александри Сидорчуки тут в коментах пишуть що "не пора ли нам заканчивать с хоккеем"Доки в країні бідність- доти у нас буде жопа. Інші країни розвивають хокей,а наші що не можуть то треба ше глибше в попу загнати.Вот вже Франція в канадців вигравала,хоч то і Чс. Швейчарія сильна та має гравців тіпа- Кевін Фіала,Тімо Маєр та Нідерайтер. А у нас що? всі кажуть тіпа в Україні хокей не популярний,ну норм так.Інші країни розвивають цей вид спорту а у нас футбол є...і то там лузери ще ті
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 30.04.2019 00:04
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Наша сборная четвёртый раз проё.ует Японии!!!Не пора-ли заканчивать с хоккеем?
    Denys Kosar
      Denys Kosar, 29.04.2019 21:59
    -1
    D. N. O.
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 29.04.2019 21:46
    +2
    А румыны то японцев прибили...ещё совсем недавно мы этих румын выносили 7-0 и т.п.,а теперь вероятно проиграем и им.Печально сие...скоро с турками и туркменами гонять будем на равных.
    serhivan
      serhivan, 29.04.2019 21:05
    +4
    Судячи з перших поєдинків, шанси є як з румунами, так і з естонцями, не кажучи вже про країну тюльпанів. Головне проявити характер, свої бійцівські якості, щоб не соромно було дивитись в очі вболівальникам, які дійсно підтримують нашу команду.
    P. S. Найпростіше накинуться на збірну, обгадити її, а варто було б підтримати, зважаючи на всі обставини хокейного сьогодення в Україні.
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 29.04.2019 20:29
    -4
    DIiMax2, 29.04.2019 19:37
    а Гвардіола і Моурінью були топ гравцями
    Якісними, але далеко на ТОП, таких тоді в Барсі були десятки, відрізняй, друже)))
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 29.04.2019 20:20
    -4
    Ех шкода, травмували б Капицу перемогли б 2 : 3 !!!
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 29.04.2019 20:04
    0
    Да... Нам польский Капица устроил "капец".
    dudigo78
      dudigo78, 29.04.2019 20:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну програш в 4 шайби це ще не найгірший варіант. Головний матч попереду
    kcepkc
      kcepkc, 29.04.2019 19:45
    -2
    пшеки просто бросили играть в 3 периоде..... но по Польше нельзя сравнивать-она из другой лиги..... вот матч с голландцами 1 мая-это и есть уровень нашей сборной
    serhivan
      serhivan, 29.04.2019 21:05
    +4
    Судячи з перших поєдинків, шанси є як з румунами, так і з естонцями, не кажучи вже про країну тюльпанів. Головне проявити характер, свої бійцівські якості, щоб не соромно було дивитись в очі вболівальникам, які дійсно підтримують нашу команду.
    P. S. Найпростіше накинуться на збірну, обгадити її, а варто було б підтримати, зважаючи на всі обставини хокейного сьогодення в Україні.
    Виктор Тимченко
      Виктор Тимченко, 29.04.2019 19:41
    +4
    И да Гвардиола был топ игроком...
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 30.04.2019 05:34
    +3
    Александр Сидорчук, 30.04.2019 00:54
    В дзеркало на себе подивись,не всякий Миро Басюк!!!Таких гандонів, як ти на палю саджати треба і гріха не буде!!!УЇБАН ТИ МАДЯРСКИЙ!!!
    яка паля, що ти мелеш? за те що хочеться аби в нас якось по людськи було? А якщо я скажу пора нам з футболом закынчувати,бо 8-0 і 7-0 від Челсі і Баварії також не комільфо,то як тобі таке? Замість твого тупого "заканчивать"є варіант розвивати,як роблять всі норм країни Європи.
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 30.04.2019 00:34
    +2
    Часто чую як говорять-ну хай рускі в нього грають.Так в хокей вже грають всі кому не лінь,як виросли збірні Японії та Словенії.А нам нічого не потрібно,набрид цей бардак,коли вже буде не соромно за країну(((
    Miro Basyuk
      Miro Basyuk, 30.04.2019 00:29
    +2
    Поки всякі Александри Сидорчуки тут в коментах пишуть що "не пора ли нам заканчивать с хоккеем"Доки в країні бідність- доти у нас буде жопа. Інші країни розвивають хокей,а наші що не можуть то треба ше глибше в попу загнати.Вот вже Франція в канадців вигравала,хоч то і Чс. Швейчарія сильна та має гравців тіпа- Кевін Фіала,Тімо Маєр та Нідерайтер. А у нас що? всі кажуть тіпа в Україні хокей не популярний,ну норм так.Інші країни розвивають цей вид спорту а у нас футбол є...і то там лузери ще ті
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 29.04.2019 21:46
    +2
    А румыны то японцев прибили...ещё совсем недавно мы этих румын выносили 7-0 и т.п.,а теперь вероятно проиграем и им.Печально сие...скоро с турками и туркменами гонять будем на равных.
    Виктор Тимченко
      Виктор Тимченко, 29.04.2019 19:39
    +2
    Капица разорвал...
    brutal2015
      brutal2015, 30.04.2019 17:48
    +1
    unforgiven Den, 30.04.2019 15:08
    Не пойму одного,почему в Украине не используют для развития хоккея сильный потенциал канадских украинцев.Там и тренеров и игроков,что сыграли б не хуже половины сборной нынешней можно было найти .Да и меценаты ,желающие помочь в развитии инфраструктуры, нашлись бы думаю.
    Не уверен, что нашлось бы много желающих. Всё-таки тратить своё время и деньги на затею с сомнительной перспективой, только из любви к исторической родине? Да и для того чтобы кто-то откликнулся надо позвать, хоть что-то предложить. ФХУ хранит гробовое молчание.
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 30.04.2019 15:08
    +1
    Александр Сидорчук, 30.04.2019 09:36
    Розвивати треба те,що вмієш трохи краще робити ,чим мучитися в ХОКЕЙ!!!
    Не пойму одного,почему в Украине не используют для развития хоккея сильный потенциал канадских украинцев.Там и тренеров и игроков,что сыграли б не хуже половины сборной нынешней можно было найти .Да и меценаты ,желающие помочь в развитии инфраструктуры, нашлись бы думаю.
    savant
      savant, 30.04.2019 00:50
    +1
    Александр Сидорчук, 30.04.2019 00:04
    Наша сборная четвёртый раз проё.ует Японии!!!Не пора-ли заканчивать с хоккеем?
    На каком основании у нас хоккей должен быть лучше развит чем в Японии сейчас?? можно подумать мы об африканской стране какой то говорим, где о хоккее только в книжке можно прочитать...
    dudigo78
      dudigo78, 29.04.2019 20:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну програш в 4 шайби це ще не найгірший варіант. Головний матч попереду
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 01.05.2019 15:09
    0
    brutal2015, 30.04.2019 17:48
    Не уверен, что нашлось бы много желающих. Всё-таки тратить своё время и деньги на затею с сомнительной перспективой, только из любви к исторической родине? Да и для того чтобы кто-то откликнулся надо позвать, хоть что-то предложить. ФХУ хранит гробовое молчание.
    Под лежачий камень вода не течёт...Естественно,они должны вкладывая свои бабки получать определённые налоговые послабления для своего бизнеса,иметь интерес.В любом случае нужно искать и прикладывать усилия,а не тупо сваливать всё на неопытных юнцов,дабы после этим можно было бы и прикрыться.
    Vitaliy Kudimov
      Vitaliy Kudimov, 30.04.2019 20:40
    0
    Хоккей в упадке, жаль.
    Vyaches Samojlov
      Vyaches Samojlov, 29.04.2019 20:04
    0
    Да... Нам польский Капица устроил "капец".