Чемпіонат світу. Хокінс, Юелун і Цзюньхуей ведуть в рахунку

У Шеффілді залишилося дограти 4 матчі 1/8 фіналу

1879
0
Досить несподівано почався поєдинок другого раунду між Кайреном Вілсоном і Баррі Хокінсом. Баррі виграв перший фрейм, а потім оформив серії в 105, 82 і 130 очок! При цьому у нього була спроба зробити максимум, але Хокінс не забив 14-й червоний. Після перерви Кайрен нарешті зумів нав'язати боротьбу, також оформивши сенчурі. На що Хоккінс відповів двома «сотнями», щоправда, поступившись останнім фреймом. 6:2 на користь Баррі до перерви, при цьому спортсмени записали на свій рахунок 5 (!) сотенних брейків. Рекорд чемпіонатів світу - 7 сенчурі в матчі, зроблених одним гравцем - належить Діну Цзюнхуею і тримається з 2016-го.

Другу сесію Кайрен почав з двох перемог, але Хокінс зберіг перевагу - 8:4. А після 15-хвилинної перерви Вілсону вдалося взяти три партії, зробивши два сотенних брейки. Перед дограванням рахунок 9:7 на користь Баррі, і в його активі 4 сотенних серії (у Кайрена - три).

Паралельно проходив поєдинок Алістер Картер - Чжоу Юелун. Суперники обмінялися перемогами, потім китаєць оформив сенчурі, після чого взяв і наступну партію. На перерву суперники пішли за рахунку 3:1 на користь Чжоу. Нагадаємо, два роки тому Юелун дебютував в «Крусиблі», в минулому сезоні не пробився в основну сітку, тож тепер має намір надолужити згаяне. Після паузи Чжоу виграв два фрейми і повів 5:1, але наступні дві партії залишилися за англійцем - 5:3.

Після відновлення гри ввечері Картер почав погоню, і до перерви йому вдалося зрівняти рахунок - 6:6. Виграв він і 13-й фрейм, однак потім Юелун взяв три партії поспіль (при цьому в двох завершальних не дозволивши супернику набрати жодного очка) і перед дограванням повернув собі перевагу - 9:7.

У матчі Джадда Трампа і Діна Цзюньхуея перша сесія завершилася з перевагою англійця - 5:3. Другу краще почав китайський спортсмен і до перерви зрівняв рахунок - 6:6. Дін продовжував домінувати і надалі, після паузи також взявши 3 партії з 4-х. Тому перед вирішальною сесією рахунок вже на його користь - 9:7.

Упертим виходить поєдинок Хіггінс - Бінем. Друга сесія почалася за рівного рахунку - 4:4. До перерви ніхто не зумів вийти вперед - 6:6, при цьому у Бінема була спроба зробити максимум, але він не зумів забити 15-й червоний! Після паузи суперники обмінялися перемогами, при цьому Стюарт оформив ще один сенчурі. Марк виграв наступну партію і був близький до перемоги в 16-му фреймі, однак не забив останній зелений, і Бінем, очистивши стіл, зрівняв рахунок - 8:8.

Чемпіонат світу, 1/16 фінала. 20-25 квітня.
Марк Вільямс  (3) — Мартін Гоулд  (29) — 10:7
Девід Гілберт  (16) — Джо Перрі  (18) — 10:7
Баррі Хокінс  (9) — Лі Хан  (28) — 10:1
Кайрен Вілсон  (8) — Скотт Дональдсон  (39) — 10:4
Джон Хіггінс  (5) — Марк Девіс  (38) — 10:7
Стюарт Бінем  (12) — Грем Дотт  (21) — 10:9
Шон Мерфі (13) — Ло Хунхао  (92) — 10:0