Зозуля втретє за сезон отримав червону картку

Форвард «Альбасете» заробив вилучення в поєдинку з «Осасуною»

© ФК Альбасете. Роман Зозуля

Нападник «Альбасете» Роман Зозуля отримав червону картку в поєдинку 36-го туру Сегунди проти «Осасуни». На 77-й хвилині Зозуля рукою вибив м'яч, який летів у ворота його команди. Через хвилину гравець «Осасуни» Роберто Торрес реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок - 2:0.

Цікаво, що Зозуля заробив вже третє вилучення в сезоні і друге в матчі з «Осасуною».

Після 36-ти турів «Альбасете» має в активі 64 очки і займає третє місце в турнірній таблиці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!