На своєму майданчику сумчани двічі перемогли харківський «Локомотив-ХДВУФК-1»

1550
0
ВК Локомотив
У Сумах відбулися два матчі серії до трьох перемог за право грати у чоловічій волейбольній Суперлізі в наступному сезоні. Місцевий клуб «ШВСМ-СумДУ», який посів за підсумками турніру в елітному дивізіоні 7 місце приймав «Локомотив-ХДВУФК-1» (Харків), що фінішував на другому місці у вищій лізі.

Перший матч, хоча і завершився з рахунком 3:0 на користь господарів майданчика, пройшов в дуже запеклій боротьбі. Досить сказати, що у другому та третьому сетах сумчани вигравали з мінімальною перевагою 25:23 і 26:24.

В суботу стартову партію взяли залізничники 19:25. Однак розвинути свій успіх гості не змогли, інші три партії виграли волейболісти «ШВСМ-СумДУ» - 25:20, 25:19 і 25:19.

У господарів майданчика в цих іграх з найкращого боку проявив себе Іван Кривобок, який набрав 22 і 26 очок. Також можна відзначити Кирила Лиходіда та Віталія Утробина - вони в другому поєдинку принесли своїй команді 18 і 14 очок відповідно.

У харків'ян більше інших набирали очки Родіон Чміль (в першому матчі 16, у другому 12), Ілля Михно (16 +7) і Богдан Тисячник (5 +17).

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Перехідні матчі за право грати у Суперлізі
Суми. 26-27 квітня
«ШВСМ-СумДУ» (Суми) - «Локомотив-ХДВУФК-1» (Харків)
3:0 (25:20, 25:23, 26:24)
3:1 (19:25, 25:20, 25:19, 25:19)

Рахунок в серії 2:0

Третій матч пройде в Харкові 3 травня.

Такий же рахунок 2:0 і в серії перехідних матчів за право грати в жіночій Суперлізі. Цікаво, що і тут команда з Харкова поки поступається. В місті Рівне місцева «Регіна-МЕГУ» двічі перемогла харків'янок з клубу ХОВУФКС з аналогічним результатом 3:0 і 3:1.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Перехідні матчі за право грати в Суперлізі
«Регіна-МЕГУ» (Рівне) - «ХОВУФКС» (Харків)
3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
3:1 (25:15, 26:24, 23:25 25:21)

Третій матч відбудеться в Харкові 3 травня.

(1)

ЧС з хокею U-18. Україна у напруженому матчі обіграла Угорщину
Хокей | 18 квітня 2024, 16:46 11

Українські хокеїсти закинули 7 шайб

Відбулися перші півфінальні матчі Плюс Ліги
Волейбол | 18 квітня 2024, 19:20 0

Варшавський «Проєкт» з українцем Юрієм Семенюком програв вдома команді «Алурон Варта» 0:3