Чемпіонат світу. Картер вибив Лісовськи, Робертсон виграє у Мерфі

У Шеффілді триває головний турнір сезону

3069
0
Черговий ігровий день на чемпіонаті світу пройшов без ранкової сесії. Вдень догравали свій матч Джек Лісовський і Алістер Картер. Алі вів 5:4, і дуже впевнено почав догравання. Слід зазначити, що Джек був несхожим на себе. Він занадто часто помилявся і взагалі виглядав втомленим. Тому Картер без проблем взяв 4 фрейма поспіль. При цьому Джек не міг забити жодної кулі протягом більше 40 хвилин ігрового часу, і локальне напрацювання Алі склало більш ніж 200 очок при нулі у суперника - 9:4 до перерви. Після паузи Джек стрепенувся, виграв фрейм на останньому чорному, в наступному оформив «сотню», але на цьому його запал закінчився. 10:6 - і Картер вийшов на Юелуна.

Зверніть увагу: з нижньої частини турнірної сітки (яка здавалася сильнішою, адже там зібралися два перших номери світового рейтингу) не вийшли відразу 4 сіяних гравці. Ще два пробилися далі у напруженій боротьбі, перемігши з рахунком 10:9. У верхній частині ж все сіяні підтвердили свій статус, при цьому вчинили три розгроми, і лише Стюарт Бінем зіграв всі 19 фреймів.

Вдень також розпочали свій поєдинок 1/8 фіналу Ніл Робертсон і Шон Мерфі. На двох ці снукерісти в першому раунді програли тільки одну партію: Ніл переміг 10:1, Шон - 10:0. Австралієць стартував непогано - з сенчурі. Потім узяв ще два фрейми. Мерфі не збирався здаватися: виграв фрейм. А після малої перерви гравці видали видовище: обмінялися «сотнями», а у 8-й партії Мерфі спробував зіграти максимум, але помилився на останньому червоному. 5:3 на користь австралійця і при цьому 2:2 за сотенними серіями! З нетерпінням чекаємо відновлення поєдинку!

Увечері визначився останній учасник 1/8 фіналу. Вілсон все в матчі з Дональдсоном 6:2.

До малої перерви суперники виграли по 2 партії - 8:4. А після паузи Кайрен (який на минулому чемпіонаті світу дійшов до півфіналу) швидко оформив перемогу в матчі - 10:4. У другому раунді Вілсон зустрінеться з Баррі Хокінсом.

За сусіднім столом в цей час почався поєдинок 2-го раунду Марк Селбі - Гері Вілсон. До 15-хвилинної перерви Гері оформив дві півсотенних серії і один сенчурі, що дозволило йому захопити лідерство - 3:1. Після відновлення гри Селбі впритул підібрався до суперника - 4:3, і повів в останньому фреймі 53:0. Однак Вілсон (який вперше в кар'єрі грає в 1/8 «Крусібла») скористався наданим шансом, і перша сесія завершилася з рахунком 5:3 на його користь.

Вранці 26 квітня відбудеться друга сесія матчу Робертсон - Мерфі і почнеться поєдинок Магуайр - Кехілл. Вдень стартує поєдинок Вільямс - Гілберт і продовжиться зустріч Марк Селбі - Гері Вілсон. Увечері дограють Робертсон - Мерфі, а Магуайр і Кехілл проведуть другу сесію.

Чемпіонат світу, 1/16 фінала. 20-25 квітня.
Марк Вільямс  (3) — Мартін Гоулд  (29) — 10:7
Девід Гілберт  (16) — Джо Перрі  (18) — 10:7
Баррі Хокінс  (9) — Лі Хан  (28) — 10:1
Кайрен Вілсон  (8) — Скотт Дональдсон  (39) — 10:4
Джон Хіггінс  (5) — Марк Девіс  (38) — 10:7
Стюарт Бінем  (12) — Грем Дотт  (21) — 10:9
Шон Мерфі (13) — Ло Хунхао  (92) — 10:0