Визначено остаточну заявку збірної України на чемпіонат світу

Андрій Срюбко оголосив список гравців, яких він візьме в Естонію

Визначено остаточну заявку збірної України на чемпіонат світу
© xsport.ua

25 квітня було затверджено остаточний склад національної збірної України на чемпіонат світу в Дивізіоні IB, який з 28 квітня по 4 травня відбудеться в Таллінні.

За підсумками останніх тренувань на базі арени «Термінал» у Броварах головний тренер збірної Андрій Срюбко відзаявив третього голкіпера - Кирила Кучера ( «Білий Барс»), захисника Олександра Бойових ( «Кременчук») і нападника Фелікса Морозова ( «Вікторіавіль Тайгерс», QMJHL) .

Таким чином, в столицю Естонії 26 квітня відправляться 22 хокеїста:

Воротарі: Богдан Дьяченко («Донбас»), Артур Оганджанян («Огден Мустангз», WSHL, США)

Захисники: Всеволод Толстушко ( «Кременчук»), Андрій Григор'єв, Володимир Романенко (обидва - «Донбас»), Данило Скрипець («Динамо»), Ігор Мережко («Летбридж Харрікейнз», WHL, Канада), Денис Петрухно ( «Галац» , Румунія), Філіп Пангелов-Юлдашев (ЦСК ВВС Самара, ВХЛ)

Нападники: Тимур Гриценко («Кременчук»), Віталій Лялька, Вадим Мазур (обидва - «Донбас»), Микита Коваленко («Дніпро»), Сергій Бабинець (МХК «Гуменне», Словаччина), Микита Буценко («Заглебе», Польща ), Владислав Гаврик («Міхаловце», Словаччина), Дмитро Даниленко («Південний Шор Кінгс», NCDC, США), Олег Задоєнко, Дмитро Німенко (обидва - «Стяуа», Румунія), Олександр Пересунько («Бостон Jr. Брюїнз», NCDC, США), Володимир Чердак (МХК «Динамо»), Андрій Міхнов («Тихи», Польща)

У дивізіоні 1B cуперниками нашої команди будуть збірні Польщі, Японії, Естонії, Румунії та Нідерландів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФХУ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    narodich 42
      narodich 42, 27.04.2019 17:19
    -1
    Посмотрим, шансы на не вылет есть
    AЛВ
    online
      AЛВ, 27.04.2019 12:18
    0
    Збірна УКРАЇНИ не здавайтеся.!!!!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2019 08:11
    0
    Може хоч у естонців не відлекаємо?
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 26.04.2019 08:06
    0
    Плохо Египет нет ,можно было б победить.При таком "коривныцтве" ФХУ скоро и Индия,Молдавия,Киргизия будут серьезными соперниками.Эту шайку уже судить пора,а они рулят дальше и все денег нет.
    kot_sumy
      kot_sumy, 25.04.2019 22:51
    +1
    Ух блин составчик группы Удачи нашим!
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 25.04.2019 21:09
    -1
    а де вітя захаров
    dudigo78
      dudigo78, 25.04.2019 19:23
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Дуже важко буде втриматись в цьому дивізіоні. Реально, всі суперники сильніші
    rosti79
    online
      rosti79, 25.04.2019 16:22
    -2
    самое болешее перемога над румынией может быть
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 25.04.2019 16:08
    +9
    Повертайтесь з перемогою!
    rosti79
    online
      rosti79, 25.04.2019 15:19
    -10
    Днищники
    wicker
    online
      wicker, 25.04.2019 15:10
    +9
    Удачі! З Богом!
    «ФФУ – М а ф і я!»
      «ФФУ – М а ф і я!», 25.04.2019 16:08
    +9
    Повертайтесь з перемогою!
    wicker
    online
      wicker, 25.04.2019 15:10
    +9
    Удачі! З Богом!
    dudigo78
      dudigo78, 25.04.2019 19:23
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Дуже важко буде втриматись в цьому дивізіоні. Реально, всі суперники сильніші
    kot_sumy
      kot_sumy, 25.04.2019 22:51
    +1
    Ух блин составчик группы Удачи нашим!
    AЛВ
    online
      AЛВ, 27.04.2019 12:18
    0
    Збірна УКРАЇНИ не здавайтеся.!!!!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 26.04.2019 08:11
    0
    Може хоч у естонців не відлекаємо?
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 26.04.2019 08:06
    0
    Плохо Египет нет ,можно было б победить.При таком "коривныцтве" ФХУ скоро и Индия,Молдавия,Киргизия будут серьезными соперниками.Эту шайку уже судить пора,а они рулят дальше и все денег нет.