Чемпіонат світу. Ронні вилетів, Аллен і Трамп програють

На турнірі в Англії прийшов час сенсацій

3756
0
Черговий ігровий день на чемпіонаті світу в Шеффілді почався з сенсації. Джеймс Кехілл, перший аматор, який пробився на чемпіонат світу, не просто вийшов до другого кола турніру, але при цьому вибив 5-разового чемпіона світу Ронні О'Саллівана. Ронні програв у першому колі «Крусібл» 4-й раз в кар'єрі і вперше з 2003-го. Нагадаємо, Кехілл виграв першу частину матчу з рахунком 5:4. Здавалося, О'Салліван зробив потрібні висновки з попередньої сесії, оскільки цю почав з серії в 97 очок. Але ... Але його суперник нітрохи не зніяковів і взяв три наступні партії, так що на 15-хвилинну перерву снукерісти пішли за рахунку 8:5 на користь Кехілла. Пауза пішла на користь Ронні, і після відновлення поєдинку він виграв три фрейми підряд, оформивши при цьому свій перший сенчурі на турнірі — 8:8. Здавалося, фаворит знайшов свою гру і повинен довести справ до перемоги. Однак Джеймс довів, що у нього все в порядку з нервами. У 17-й партії обидва гравці зробили по півсотенній серії, однак в підсумку фрейм залишився за Кехіллом. А у вирішальній партії любитель знову видав брейк в 53 очка та закінчив зустріч — 10:8!

«Ви маєте вірити, що можете перемогти кого завгодно. Я дуже поважаю Ронні, він такий чудовий гравець і справді є моїм кумиром. До таких людей ви можете ставитися з великою повагою, але в кінці кінців ви повинні вийти і перемогти їх», - зізнався Кехілл після зустрічі. В 1/8 фіналу його чекає зустріч зі Стівеном Магуайром.

За сусіднім столом в цей же час особливої ​​боротьби не спостерігалося. Стюарт Бінем і Грем Дотт почали свій матч не дуже швидко і на перерву пішли за рахунку 3:1 на користь Бінема. А після паузи Стюарт взявся за справу по-справжньому: він виграв 5 фреймів поспіль, оформивши 4 полусотенних і 1 сотенну серію, причому дві останні партії виграв «на нуль». 8:1 - і було ясно, що Бінем свого вже не упустить.

Однак дива, які почалися вранці, продовжилися і ввечері!  Грем потужно почав другу частину поєдинку, зробивши три серії в 114, 70 і 77 очок. 13-й фрейм завершився на користь Бінема: 9:4 до малої перерви. Наступні 5 партій виграв Дотт — 9:9 після 1:8! Втім, в 19-му фреймі Стюарт все ж вирвав перемогу — 10:9! Але в матчі з Джоном Хіггінсом така гра Бінема може привести до катастрофи.

Вдень Гілберт, який вигравав у Перрі з рахунком 6:3, впевнено довів поєдинок до перемоги. До перерви суперники обмінювалися перемогами і довели рахунок до 8:5. Після паузи Джо впритул підібрався до Гілберта, однак останні дві партії залишилися за Девідом — 10:7. Гілберт в наступному раунді зіграє проти чинного чемпіона світу, Марка Вільямса.

Поруч в цей час зустрічалися Джадд Трамп і Тепчайя Ун-Нух. І тут теж назріває якщо не сенсація, то несподіванка. Джадд взяв перший фрейм, не залишивши супернику жодного шансу — 97:0. Здавалося, далі все піде за сценарієм Джадда, але тайський снукерист був іншої думки. Йому вдалося взяти три фрейми поспіль — 1:3 до перерви. Після відновлення гри Трамп оформив серію в 141 очко — на даний момент це найбільший сенчурі на турнірі. Потім суперники обмінялися перемогами, а дві завершальних фрейма знову залишилися за Ун-Нухом. 6:3 — і положення Трампа вельми тривожне.

Несподівано завершилася і перша частина поєдинку Аллен — Юелун. Китаєць виграв перші чотири партії, а після перерви почав з сенчурі! Тільки 6-й фрейм зумів виграти Марк, проте наступні два знову залишилися за Чжоу. Англієць все-таки зумів взяти завершальний фрейм, однак 2:7 залишають йому занадто мало шансів на продовження боротьби.

24 квітня вранці дограють свій матч Трамп і Ун-Нух, а також почнуть поєдинок Баррі Хокінс і Лі Хан. Днем стартує матч Кайрен Вілсон — Скотт Дональдсон і завершиться поєдинок Марк Аллен — Чжоу Юелун. Увечері відбудеться догравання зустрічі Хокінс — Хан, а також почнеться зустріч Лісовський — Картер.

Чемпіонат світу, 1/16 фінала. 20-25 квітня.
Марк Вільямс  (3) — Мартін Гоулд  (29) — 10:7
Девід Гілберт  (16) — Джо Перрі  (18) — 10:7
Баррі Хокінс  (9) — Лі Хан  (28)
Кайрен Вілсон  (8) — Скотт Дональдсон  (39)

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда