Ангел ЧЕРВЕНКОВ: «Ми знали, які в Карпатах футболісти»

Наставник «Чорноморця» поділився думкою про поєдинок з «Карпатами» (0:0)

1501
0
ФК Чорноморець. Ангел Червенков

Аутсайдер чемпіонату здобув у Львові очко в матчі з «Карпатами» (0:0). Тепер у команди Ангела Червенкова 18 очок, як і у «Арсенал-Київ».

«Сьогодні була непроста гра, обидві команди грали в тактичний футбол. Ми знали, що у «Карпат» є сильні нападники, які забивають багато голів, тому ми побудували нашу гру від оборони. Ми чекали на свої моменти в контратаках. У першому таймі не все вийшло, ми давали супернику обігравати наших захисників. У другому таймі ми могли забивати. Гра була важкою, суперник був дуже серйозний, тому одне здобуте очко - теж добре.

«Карпати» недооцінили «Чорноморець»? Не знаю. Можу сказати, що ми добре оцінили «Карпати», адже знали, що це за команда. У матчі з «Ворсклою» вони виглядали надійно, з «Десною» теж добре грали. Ми знали, які у «Карпат» є футболісти. Один Швед забив 14 голів. Тому ми оцінили всі їх позитивні якості і хотіли успішно їм протистояти. Вважаю, що нам це вдалося, ми не пропустили, але і не встигли забити», - сказав Червенков.