Збірна України розгромно програла два матчі на ЧС з керлінгу

Українці зазнали фіаско від збірних Японії (1:9) і Канади (0:18)

Збірна України розгромно програла два матчі на ЧС з керлінгу
© Curling Canada. Арена в Ставангері
На чемпіонаті світу з керлінгу серед змішаних пар дебютувала збірна України. Два стартові матчі виявилися невдалими. Українці зазнали фіаско від збірної Японії з рахунком 1:9, а потім з нищівним рахунком 0:18 програли канадцям. Обидва поєдинки були завершені достроково за явною перевагою. У цій групі також виступають збірні Білорусі, Гонконгу, Данії, Румунії та Швеції.
 
Чемпіонат світу 2019 з керлінгу
 
Змішані пари. Ставангер (Норвегія)
 
1-й тур. Україна – Японія – 1:9 (0:2, 1:0, 0:3, 0:1, 0:1, 0:1, 0:1)
 
2-й тур. Україна –  Канада – 0:18 (0:1, 0:2, 0:3, 0:4, 0:4, 0:4)
 
На світовій першості Україну представляють Євген Стадник та Олена Паздерська. 48 збірних розбиті на 6 груп по 8 команд, потім 16 найкращих команд розіграють медалі за олімпійською системою з вибуванням.

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    zhevasil
    online
    zhevasil, 21.04.2019 18:11
    +10
    Пришла беда откуда не ждали...Керлинг!
    Pavel
    Pavel, 21.04.2019 18:15
    +9
    с чего-то надо начинать мы дебютанты не судим строго
    Alex K
    Alex K, 21.04.2019 18:59
    +8
    Maxim_kravets, 21.04.2019 18:16
    Как? Как в керлинге можно проиграть 0:18? Енды с вашим последним броском точно не должны заканчиваться 0:4. Складывается впечетление, что отправили людей, которые до этого поиграли в керлинг неделю
    Свой последний камень ещё нужно поставить в дом. Если соперники завели 4 камня, поставили 2 гварда, да ещё и такой соперник как Канада, то 4 - это ещё нормальный 4 за энд - это ещё нормально. Наши амматоры/любители, Канадцы - профи играющие по 20 лет в кёрлинг. Это как выпустить на корт парня 17 летнего против Джоковича. Там 0-6, 0-6 за пол часа будет
    mah
    mah, 21.04.2019 19:13
    +6
    Это ещё и неплохо, могло быть и хуже. Совсем недавно, в Украине, это слово - "кёрлинг" не могли выговорить, и произносили по складам.
    Devil
    Devil, 21.04.2019 18:21
    +3
    Maxim_kravets, 21.04.2019 18:16
    Как? Как в керлинге можно проиграть 0:18? Енды с вашим последним броском точно не должны заканчиваться 0:4. Складывается впечетление, что отправили людей, которые до этого поиграли в керлинг неделю
    Ну, вони просто аматори. От і все.
    Oleksandr Melnychuk
    Oleksandr Melnychuk, 21.04.2019 18:47
    +2
    Загорецьку Людмилу Степанівну розігнати))
    Милчел Авек
    Милчел Авек, 21.04.2019 23:54
    +1
    Команда была готова на 100%. Просто сервисмены в очередной раз не угадали со смазкой!
    Муґунот
    Муґунот, 21.04.2019 18:51
    +1
    как теперь с этим жить?
    dedpixto
    dedpixto, 22.04.2019 11:07
    0
    кьорлінг - це національна забава запорізьких козаків, просто щось забулось із спливом часу, а в минулі часи усі чекали, коли стане Дніпро, а тоді відколють каменюку від порогу, та й буцають її по льоду сокирами!
    Ossa8860
    Ossa8860, 21.04.2019 18:25
    0
    Какая боль!
    Maxim_kravets