Лопатецька програла фінал турніру ITF в Італії

У фіналі українка поступилася голландській тенісистці Аранчі Рус

Лопатецька програла фінал турніру ITF в Італії
© БТУ. Дар'я Лопатецька
В італійському місті Санта Маргеріта ді Пула завершився турнір серії ITF World Tennis Tour з призовим фондом $25,000. У фіналі українська тенісистка Дар'я Лопатецька програла в трьох сетах голландці Аранчі Рус, посіяній під другим номером.
 
ITF World Tennis Tour 2019
 
Санта Маргеріта ді Пула (Італія)
 
Фінал
 
Дар'я Лопатецька (Україна) – Аранча Рус (Нідерланди, 2) – 7:6 (7:2), 3:6, 1:6
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Uria Lug
      Uria Lug, 22.04.2019 12:25
    -3
    Впервые вчера увидел игру Маши. Наскоко я понимаю, что своя подача, это большое преимущество над соперницей, но она половину их проиграла. С таким подходом выигрывать в теннисе будет сложно.
    AlexMatroskin
      AlexMatroskin, 21.04.2019 22:56
    +3
    Все-равно Даша молодец !Столько турниров тянуть в течение года ...
    Болеем за нее и верим в ее победы !
    vizuals
      vizuals, 21.04.2019 18:01
    +6
    Програла дуже непростой дорослой тетенке. Я бы на результат особо не зважав. Даша имеет колоссальный потенциал. Напомню, девочка родилась в 2003 году, Рус - в 1990-м
    vit-2
      vit-2, 21.04.2019 17:50
    +3
    Ну і ще коментар по грі: стартуючи з 2-го сету з традиційних 0-2, Даша чудовою свічкою на прийомі на брейкпойнті зробила рахунок 3-2 на свою користь. Що сталось далі з українкою важко сказати, бо мусив піти з дому проголосувати і кінцівку гри вже не додивився. Не думаю що грунт це улюблене покриття для Даші, виглядає, що вона більше любить швидші покриття, але для досягнення успіхів в професійному тенісі їй доведеться тримати марку і не опускатися нижче певного рівня на усіх покриттях, звісно ж краще виступаючи на швидких кортах.
    vit-2
      vit-2, 21.04.2019 17:44
    +7
    Вітаю з успішним турніром для Даші. Тим більше це перший турнір на грунті.
    А на рахунок програного фіналу для українки, то Аранча Рус це зовсім не ноунейм, на цьому турнірі вона посіяна під 2-им номером. Даша грає в більш атакуючий теніс, ніж нідерландка. Може десь терпіння і сил не вистачило українці щоб здобути загальну перемогу. Дивним чином 2 поспіль дні (вчорі і сьогодні) Даша усі 6 зіграних сетів починала з фори суперниці, програючи за геймами як мінімум 0-2.
    4 поспіль виграних фінали ITF-25 в поточному році для Даші звісно було б дуже добре, але програні матчи це не поразки, а лише шлях через наполегливі тренування для ще більших перемог у майбутньому. Багато ми бачили прикладів що зіркова хвороба робила з юними дівчатами після їх перших вагомих успіхів, а так після програного фіналу буде в Даші стимул працювати, прогресувати і надалі.
    Здоров'я Даші і усім нашим дівчатам у поточному році на грунті, траві і харді, тоді й успіхи українок не забаряться.
    vit-2
      vit-2, 21.04.2019 17:44
    +7
    Вітаю з успішним турніром для Даші. Тим більше це перший турнір на грунті.
    А на рахунок програного фіналу для українки, то Аранча Рус це зовсім не ноунейм, на цьому турнірі вона посіяна під 2-им номером. Даша грає в більш атакуючий теніс, ніж нідерландка. Може десь терпіння і сил не вистачило українці щоб здобути загальну перемогу. Дивним чином 2 поспіль дні (вчорі і сьогодні) Даша усі 6 зіграних сетів починала з фори суперниці, програючи за геймами як мінімум 0-2.
    4 поспіль виграних фінали ITF-25 в поточному році для Даші звісно було б дуже добре, але програні матчи це не поразки, а лише шлях через наполегливі тренування для ще більших перемог у майбутньому. Багато ми бачили прикладів що зіркова хвороба робила з юними дівчатами після їх перших вагомих успіхів, а так після програного фіналу буде в Даші стимул працювати, прогресувати і надалі.
    Здоров'я Даші і усім нашим дівчатам у поточному році на грунті, траві і харді, тоді й успіхи українок не забаряться.
    vizuals
      vizuals, 21.04.2019 18:01
    +6
    Програла дуже непростой дорослой тетенке. Я бы на результат особо не зважав. Даша имеет колоссальный потенциал. Напомню, девочка родилась в 2003 году, Рус - в 1990-м
    AlexMatroskin
      AlexMatroskin, 21.04.2019 22:56
    +3
    Все-равно Даша молодец !Столько турниров тянуть в течение года ...
    Болеем за нее и верим в ее победы !
    vit-2
      vit-2, 21.04.2019 17:50
    +3
    Ну і ще коментар по грі: стартуючи з 2-го сету з традиційних 0-2, Даша чудовою свічкою на прийомі на брейкпойнті зробила рахунок 3-2 на свою користь. Що сталось далі з українкою важко сказати, бо мусив піти з дому проголосувати і кінцівку гри вже не додивився. Не думаю що грунт це улюблене покриття для Даші, виглядає, що вона більше любить швидші покриття, але для досягнення успіхів в професійному тенісі їй доведеться тримати марку і не опускатися нижче певного рівня на усіх покриттях, звісно ж краще виступаючи на швидких кортах.