Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «У Донецьку такого не було»

Український гравець розповів, чому в «Зеніті» частіше забиває зі штрафних, ніж в «Шахтарі»

Ярослав РАКІЦЬКИЙ: «У Донецьку такого не було»
© ФК Зеніт. Ярослав Ракіцький
29-річний український захисник «Зеніту» Ярослав Ракіцький прокоментував перемогу над «Краснодаром» в матчі чемпіонату Росії (3:2).
 
- Народження дитини, гол, перемога — це найщасливіший тиждень у вашому житті?
- Емоції фантастичні! Така гра була! 18-го квітня дружина подарувала сина. Привітали хлопці! Сьогодні такий матч. Емоції переповнюють. Скоріше б тепер в Петербург.
 
- Через народження сина не стояло питання, щоб не грати в цьому матчі?
- Ні, ні, ні! Гра є гра. Треба було заробляти очки. І ми 3 очки заробили. Тепер швидше в Петербург, де можна зайнятися сімейними справами.
 
- А як сина назвали?
- Артем.
 
- Сьогодні Артем Дзюба забив два голи. Збіг?
- Так. Але Дзюба все одно молодець! (Сміється)
 
- «Зеніт» видав жаркий старт. Відчули, що так можна грати з «Краснодаром»?
- Так треба грати в футбол! Ми атакували, але їхній воротар творив щось неймовірне. Могли 4 забити і спокійненько догравати. Воротар молодець. Але Дзюба взагалі красень. Гол потім вирішальний забив.
 
- Коли Перейра зробив рахунок 2:2, змирилися подумки з тим, що «Зеніту» і нічиєї, в принципі, вистачить?
- По результату, може бути, і так. Але ми, коли суддя додав 7 хвилин, все одно додали, забігали, почали рухатися. Заробили кутовий, і Дзюба-велетень продавив, забив.
 
- У Донецьку були колись три голи зі штрафного не те що за сезон, а за його частину?
- Такого не було. Там, в «Шахтарі», був Срна.
 
- Ви сьогодні і без поцілунку Оздоєва забили, так?
- Він підходив до мене. Щось сказав. Але без поцілунку.
 
- Судячи з кінцівці, колотнеча не вибила вас із колії?
- Ви бачили - не вибила.
 
У цьому матчі Ракіцький вивів «Зеніт» вперед у другому таймі, забивши гол зі штрафного.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Матч ТВ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Dmutro19881
      Dmutro19881, 21.04.2019 17:22
    -7
    А я Ярик и правда красава,становится лидером в Зените,удачи ему,в следующем году будет играть в Лиге Чемпионов.
    Dmutro19881
      Dmutro19881, 21.04.2019 17:21
    -7
    Владимир Ключка, 21.04.2019 16:07
    тебе,сеппару, все в Украине не так-то гим не поешь.теперь в Донецке не так-как запел... я бы тебя отозвал бы в армию-была бы моя воля.
    Ты бы хоть сначала прочитал интервью а не заголовок,он ничего плохого про Донецк не сказал,а сказал что не было такого,чтобы забил три гола за 6 матчей,так как штрафные редко бил а в основном Срна их пробивал...Заголовок определённо для людей таких как ты придумывают,которые даже не читают,но уже пытаются футболистов оскорблять,делая выводы по заголовку.
    Axmetov
      Axmetov, 21.04.2019 16:08
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    vitaha33, 21.04.2019 15:51
    Що, гуру перемагає на виборах, повилазила шваль сепарська, лізе зі всіх дирок
    Чувак,ты думаешь в инете ты в безопасности?
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 21.04.2019 16:07
    +9
    тебе,сеппару, все в Украине не так-то гим не поешь.теперь в Донецке не так-как запел... я бы тебя отозвал бы в армию-была бы моя воля.
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 21.04.2019 16:06
    +18
    Axmetov, 21.04.2019 15:29
    По ходу,лидером в Зените становится.И Толик там капитаном был.Как ни крути,а любят нас россияне,когда ты нормальный человек,а не тварь нацистская
    Нацистов в Украине нет. Рашка - самая фашистская недострана, рассадник фашизма и зла, во главе с ботоксным фашистом кремлевским! Любят они нас? пусть х*йло свое любят!! Если бы любили, не пошли бы на нас войной и не оттяпали территорию! В гробу я такую любовь видал!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.04.2019 15:51
    +9
    Axmetov, 21.04.2019 15:29
    По ходу,лидером в Зените становится.И Толик там капитаном был.Как ни крути,а любят нас россияне,когда ты нормальный человек,а не тварь нацистская
    Що, гуру перемагає на виборах, повилазила шваль сепарська, лізе зі всіх дирок
    Axmetov
      Axmetov, 21.04.2019 15:29
    -38
    Коментар згорнуто. Показати
    По ходу,лидером в Зените становится.И Толик там капитаном был.Как ни крути,а любят нас россияне,когда ты нормальный человек,а не тварь нацистская
    «ФФУ – М а ф і я!»
    online
      «ФФУ – М а ф і я!», 21.04.2019 16:06
    +18
    Axmetov, 21.04.2019 15:29
    По ходу,лидером в Зените становится.И Толик там капитаном был.Как ни крути,а любят нас россияне,когда ты нормальный человек,а не тварь нацистская
    Нацистов в Украине нет. Рашка - самая фашистская недострана, рассадник фашизма и зла, во главе с ботоксным фашистом кремлевским! Любят они нас? пусть х*йло свое любят!! Если бы любили, не пошли бы на нас войной и не оттяпали территорию! В гробу я такую любовь видал!!!
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 21.04.2019 16:07
    +9
    тебе,сеппару, все в Украине не так-то гим не поешь.теперь в Донецке не так-как запел... я бы тебя отозвал бы в армию-была бы моя воля.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 21.04.2019 15:51
    +9