| Оновлено 21 квітня 2019, 11:24
3391
2

Артем КРАВЕЦЬ: «Не розумію, для чого в Туреччині VAR?!»

Український форвард «Кайсеріспора» прокоментував поразку від «Галатасарая» (1:3)

3391
2
ФК Кайсеріспор. Артем Кравець (зліва)
29-річний український нападник «Кайсеріспора» Артем Кравець поділився враженнями про поразку від «Галатасарая» (1:3) в поєдинку чемпіонату Туреччини.

«Важка гра... Не розумію, для чого в Туреччині VAR ?! Був радий тебе бачити, Юнес Беланда», — написав Кравець в Instagram.

Кравець вийшов на поєдинок в основі «Кайсеріспора» і провів повний матч, відзначившись забитим голом на 15-й хвилині.

Один зі своїх м'ячів «Галатасарай» провів з пенальті на 42-й хвилині. Також на 38-й хвилині за друге попередження був вилучений гравець «Кайсеріспора» Лопеш.