20.04.2019, FT   ТВ-трансляція:

Ювентус обіграв Фіорентину і достроково завоював Скудетто

Туринські футболісти зуміли відігратися і в другому таймі перемогли за рахунок автоголу Песселья

© ФК Ювентус
У цьому матчі все очікували нового чемпіонства від туринського «Ювентуса», з яким можна було навіть зіграти внічию. Однак гра почалася досить несподівано після того, як на 6-й хвилині Нікола Міленкович відкрив рахунок. Були у гостей в першому таймі ще два моменти, щоб збільшити свою перевагу і обидва рази на ударній позиції опинявся Фредеріко К'єза. Але на 34-й хвилині він влучив м'ячем у штангу, а на 43-й в поперечину.

У «Ювентуса» до перерви по-справжньому було зовсім небагато гольових ситуацій і все ж господарі поля зуміли забити. Після подачі кутового від Міралема Пьяніча головою точно пробив Алекс Сандро.

У другому таймі на 53-й хвилині Кріштіану Роналдо стрімко промчав по правому флангу і після його прострілу м'яч у свої ворота забив Херман Пессель.

На цьому гра практично закінчилася і суперники просто догравали матч. У підсумку «Ювентус» переміг 2:1 і в черговий раз став чемпіоном Італії.