Лопатецька зіграє в півфіналі турніру ITF в Італії

Українська тенісистка побореться за вихід у фінал

Лопатецька зіграє в півфіналі турніру ITF в Італії
© БТУ. Дар'я Лопатецька
В італійському місті Санта Маргеріта ді Пула триває ITF World Tennis Tour з призовим фондом $ 25,000. На стадії 1/4 фіналу українська тенісистка Дар'я Лопатецька обіграла словенку Пія Чук, кваліфайєру змагань, з рахунком 6:3, 6:4.
 
За місце у фіналі Лопатецька посперечається з бельгійкою Кімберлі Ціммерманн, шостим номером посіву, яка перемогла 4-ту сіяну Барбару Хаас.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 20.04.2019 17:41
    0
    Даша вышла в финал, победив Циммерман в тяжелом трехсетовом матче. 6:4, 1:6, 6:4. Причем в каждом сете начало было провальным. 1:4 с двумя брейками в первом, и 0:2 во третьем. Но удавалось восстановить стабильность в игре и дожимать начавшую ошибаться бельгийку.
    В финале играть с голландкой Рус, которая тоже в трех сетах победила известную грунтовую ITF-ницу фон Дайхманн.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 20.04.2019 00:34
    0
    relax-1984, 19.04.2019 23:43
    Вот тут, наверное, Марта и пропустит Дашу вперёд в рейтинге )
    Даже если бы Даша не играла, расклад таков, что Марта значительно опускается в рейтинге после Штутгарта.
    relax-1984
    online
      relax-1984, 19.04.2019 23:43
    0
    Вот тут, наверное, Марта и пропустит Дашу вперёд в рейтинге )
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 19.04.2019 20:18
    +3
    Даша прекрасно йде!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 19.04.2019 20:15
    +3
    Молодець!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 19.04.2019 20:18
    +3
    Даша прекрасно йде!!!
    Александр Ад
    online
      Александр Ад, 19.04.2019 20:15
    +3
    Молодець!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 20.04.2019 17:41
    0
    Даша вышла в финал, победив Циммерман в тяжелом трехсетовом матче. 6:4, 1:6, 6:4. Причем в каждом сете начало было провальным. 1:4 с двумя брейками в первом, и 0:2 во третьем. Но удавалось восстановить стабильность в игре и дожимать начавшую ошибаться бельгийку.
    В финале играть с голландкой Рус, которая тоже в трех сетах победила известную грунтовую ITF-ницу фон Дайхманн.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 20.04.2019 00:34
    0
    relax-1984, 19.04.2019 23:43
    Вот тут, наверное, Марта и пропустит Дашу вперёд в рейтинге )
    Даже если бы Даша не играла, расклад таков, что Марта значительно опускается в рейтинге после Штутгарта.
    relax-1984
    online
      relax-1984, 19.04.2019 23:43
    0
    Вот тут, наверное, Марта и пропустит Дашу вперёд в рейтинге )