Барком повів у фінальній серії з ВК Серце Поділля

Обидва матчі у Львові виграв діючий чемпіон країни

1249
0
Відбулись два фінальних поєдинки чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Львівський «Барком-Кажани», який в минулому сезоні вперше виграв золоті медалі, приймав вінницький клуб «Серце Поділля». Для останніх те, що вони стали, як мінімум, призерами, вже велике досягнення, так як раніше клуб не піднімався так високо.

Обидві зустрічі пройшли з помітною перевагою господарів майданчика і двічі завершилися з однаковим рахунком 3:0. Так, наприклад, в третій партії першого матчу львів'яни перемогли 25:9, а в другій грі волейболісти «Баркома-Кажани» в двох сетах не дозволили суперникам наблизитися до позначки в двадцять очок - 25:18 і 25:17.

Найбільше очок у цих матчах у підопічних Угіс Крастіньш набрали Юрій Томін (16 + 22), Юрій Семенюк (16 + 10), Олег Шевченко (10 + 8) і Євген Кисилюк (4 + 12).

Чемпіонат України з волейболу. чоловіки
Фінальна серія до трьох перемог. Львів
«Барком-Кажани» (Львів) - ВК «Серце Поділля» (Вінниця)
Перший матч
3:0 (25:21, 25:20, 25: 9)
Другий матч
3:0 (25:18, 25:23, 25:17)

Рахунок у серії до трьох перемог - 2:0

Третій матч і, можливо останній в цьому протистоянні, відбудеться 24 квітня у Вінниці.

Що стосується «бронзової» серії, то і тут поки рахунок 2:0. ВК «МХП-Вінниця» після першої перемоги з рахунком 3:1 виграв у харківській «Юракадемії» і другий матч, щоправда, в п'яти партіях 3:2.